Відео зі звірячою стратою українського воїна: радниця очільника ОП назвала мету росіян

Цільовою аудиторію відео є не лише Україна, вважає радниця голови Офісу президента.

Ворог хоче залякати українців, вважає радниця Андрія Єрмака / фото flickr.com/bwjones

Відео зі звірячою стратою українського полоненого російськими окупантами — це інформаційно-психологічна операція (ІПСО), метою якої є залякування.

Відео, на якому зазнято страту, показує всю сутність держави-терориста — РФ, написала радниця очільника Офісу президента Андрія Єрмака Дарія Зарівна. «Про відео. Воно остаточно дегуманізує і демонструє всю сутність країни-терориста. Але важливо розуміти мету. Це ІПСО, мета якого — залякування», — йдеться у повідомленні.

На її думку, цільовою аудиторію ролику є не лише українська держава, а і жителі країн Заходу. Зарівна підкреслила, що таке на нас не діє. «Такого бояться росіяни, але не ми», — підкреслила радниця Єрмака.

«Це жахливі кадри»: у Кремлі несподівано відреагували на відео з обезголовленням воїна ЗСУ У Міноборони роблять усе можливе для ідентифікації страченого українського військового

Страта українського воїна окупантами — що треба знати

У мережі 11 квітня ввечері опублікували відеоролик, на якому було зазнято, як росіяни відрізають голову військополоненому українцю ножем. Коли один з ворогів почав по-звірячому вбивати нашого воїна, той ще був живий.

У Службі безпеки України повідомили, що вже розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни). 

Андрій Єрмак заявив, що «за все буде відповідь і відповідальність». Пізніше Міністерство закордонних справ України закликало Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду звернути увагу на жорсткий злочин окупантів.

Джерело

Новости Крыма