Відео дотепного українського тракториста-артилериста «розривають» мережу

Наразі чоловік проходить реабілітацію після того, як підірвався на протипіхотній міні.

Боєць не припиняв жартувати навіть на війні / скріншот

Універсальний солдат, тракторист-артилерист, мінометник, автор роликів з багатомільйонними переглядами — це все про бійця із Білопілля Миколу Заріцького. 30-річний військовослужбовець не раз вражав українців сміливістю та надихав оптимізмом на фронті.

І продовжує надихати навіть нині – після важкого поранення і втрати кінцівки. Чоловік не втратив войовничого запалу і вже знову рветься на фронт, йдеться в сюжеті ТСН.

У мирному житті тракторист Микола — тракторист, а на фронт потрапив командиром взводу управління реактивної батареї, а згодом став старшим офіцером мінометної батареї. Запальний військовий фільмував усе, що встигав поміж атаками — бої за Лисичанськ, перші перемоги під час звільнення Херсонщини й навіть своє поранення.

Влітку відео з Миколою — трактористом-артилеристом — під Лисичанськом «завірусилося» в мережі й набрало 52 тисячі переглядів.

11 жовтня 2022 року він підірвався на протипіхотній міні. Далі були ампутація, протезування та лікування в США. Гумор, зізнається він, це те, що допомагає йому відновитися.

Після реабілітації Заріцький все одно планує повернутися на фронт. Є у нього плани й на мирне життя: повернутися в Крим, де колись став 6-разовим чемпіоном України з легкої атлетики. 

Його відео розриває TikTok: тракторист-артилерист з гумором показує війнуУ мережі «завірусилося» відео, як боєць ЗСУ співає колискову

Раніше мережу підкорює відео, на якому український військовий Олег Берестовий заспівав сину колискову «Спи, котику милий, працюють Збройні сили». Захисник співав й грав на гітарі, а його дитя спокійно спало на музичному інструменті. 

Джерело

Новости Крыма