В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу, у Києві працює ППО (карта)

Тривогу оголошено в Києві та більшості областей.

В більшості областей України оголошено тривогу / фото ua.depositphotos.com

Вночі 2 червня 2023 року в Україні оголосили масштабну повітряну тривогу. Зокрема, сирени лунають у Києві.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав українців не ігнорувати тривоги та не знімати роботу ППО. Крім того, очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив про підвищену небезпеку на території області.

Раніше голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук попереджав людей про можливі атаки.

«Ніч може бути складною. На сирени реагуємо. Будь ласка, без паніки та з дотриманням всіх правил безпеки. І, звісно ж, – інформаційна тиша», – написав він у Telegram.

Станом на 02:20 повітряна тривога була оголошена в Києві, Київській, Житомирській, Вінницькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Полтавській, Харківській, Донецькій та Сумській областях. Вже декілька місяців без відбою тривога оголошена в Луганській області та на території Криму.

Карта тривог в Україні станом на 02:20 2 червня / скріншот

Оновлено 02:58: Повітряна тривога поширилася на Хмельницьку та Чернівецьку області.

Згодом тривогу оголосили і на Рівненщині.

Оновлено 03:03: Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець знову наголосив, що в області підвищена небезпека. Мешканців регіону він закликав убезпечитися.

Оновлено 03:06: У Київській міській військовій адміністрації повідомили про роботу ППО у столиці. 

Новина оновлюється…

Мета ударів РФ по Києву полягає не лише в полюванні на Patriot — експерт Росіяни концентрують сили на Купʼянському напрямку: у ЗСУ розкрили подробиці Вже склали графік: Польща та Нідерланди готові почати навчання українських пілотів на F-16

Російські удари по Україні

1 червня Росія атакувала ракетами Київ. Вночі ворог випустив по місту 10 ракет «Іскандер», їх збила ППО. Внаслідок удару у Деснянському районі столиці загинули троє людей, зокрема дитина. Вони намагалися потрапити до укриття.

Крім того, впродовж доби росіяни крили вогнем Донеччину. В Авдіївці загинула жінка. В низці населених пунктів області постраждали люди. 

Під удар окупантів 1 червня потрапив і Харків. Було зафіксовано «прильоти» по промисловому обʼєкту в місті. 

Джерело

Новости Крыма