В Україні масштабна тривога: у небі ворожі Ту-95мс

Раніше повідомлялося про зліт російських бомбардувальників.

Росіяни підняли в небо стратегічну авіацію / фото Міноборони Російської Федерації

В Україні масштабна повітряна тревога. Російські окупанти підняли в небо стратегічну авіацію – з аеродрому «Оленья», що розташований в Мурманській області РФ, злетіли біля 7 бортів Ту-95мс.

Про це повідоміли Повітряні сили Збройних сил України. Там попередили, що якщо виліт бойовий, орієнтовний час підльоту ракет – біля 4-5 години ранку. У разі оголошення сигналів повітряної тривоги українців закликали йти до укриттів. 

Оновлено 04:57: Тривогу також оголошено на Одещині. У Повітряних силах попереджають про ракетну небезпеку в області.

Оновлено 04:42: Україною шириться повітряна тривога. Станом на цю мить «червоні» уже переважна частина областей. Зокрема, сирени лунають у Києві, Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях. 

скріншот Україна інтегрує всі свої можливості, щоб знищити російський флот, — експерт Пекло для росіян: на одному з напрямків ЗСУ знешкодили майже 200 окупантів з технікою ЗСУ можуть атакувати росіян будь-де у Чорному морі, — експерт Бої на Бахмутському напрямку: експерт розповів про «суїцидальні» перспективи окупантівТу-95мс: що відомо про бомбардувальники

Ту-95МС – важлива складова російської ядерної стратегії. Ці літаки були розроблені у Радянському Союзі і перебувають на озброєнні з початку 1980-х років. Наразі вони активно експлуатуються Росією, зокрема у її загарбницькій війні проти України. 

Цей бомбардувальник має дальність польоту понад 15 000 км і здатний нести ядерне та конвенційне озброєння. Він також може використовуватись як платформа для ракет-носіїв. Відомо, що під час атак по Україні Росія запускає ракети Х-101 та Х-555 саме з цих літаків.

Джерело

Новости Крыма