В Росії спалахнула масштабна пожежа (фото)

До боротьби з вогнем залучили десятки пожежників.

В Омську спалахнула масштабна пожежа / фото МНС Росії

В ніч проти неділі, 26 березня 2023 року, в Росії виникла масштабна пожежа на складі з пластиком. Вогонь спалахнув в російському Омську. 

Як повідомляють в МНС Росії,  до у ліквідації пожежі в Омську залучили 65 осіб. Також на місці пожежі задіяні 16 одиниць техніки.

Зазначається, що локалізовано загоряння на площі 3,5 тис. квадратних метрів. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

В Омську палає склад / МНС Росії «Якщо пішли від нас усілякі Netflix»: Медведєв закликав росіян завантажувати піратські фільми (відео) Кадиров нагородив себе медаллю «заслуженого правозахисника» Чечні Особняки і елітні квартири: у Пєскова знайшли майна на $22 млн «Приколюватися нема сенсу»: в РФ запропонували відправити на фронт танки з постаментівПожежі в Росії: останні новини

Останніми тижнями на території РФ дедалі частіше виникають масштабні пожежі. Так, 24 березня там палав один із цехів заводу на території науково-виробничого комплексу в Свердловській області.

Днем раніше в російському Ярославлі загорівся моторний завод. Там виготовляли двигуни для одного з російських ядерних комплексів та іншого озброєння.  

18 березня повідомлялося про масштабну пожежу в Московській області. Вогонь спалахнув на території хімзаводу.

Джерело

Новости Крыма