В РФ заявили про затримання учасників «РДК»: один з них — відомий екстрасенс (фото)

У помешканнях нібито учасників руху провели обшуки.

В РФ заявили про затримання учасників РДК / фото УНІАН (Андрій Марієнко)

Російські «воєнкори» заявили про затримання нібито кількох учасників «Російського добровольчого корпусу» у Москві. Один із затриманих – переможець «Битви екстрасенсів».

Як стверджує «воєнкор» Данило Безсонов, у Москві пройшов обшук в учасників РДК та опублікував кілька знімків із оперативного заходу.

Затримані / t.me/NeoficialniyBeZsonoV

Одним із «передбачуваних членів РДК» виявився переможець 13-го сезону «Битви екстрасенсів» Дмитро Буріков. Як пише «Осторожно, новости», чоловік спеціалізується на слов’янській культурі та язичництві та продовжує екстрасенсорну практику. Журналісти зателефонували Бурікову, але той не став коментувати обшук, а лише здивувався, що фото з ним з’явилися у мережі.

Затримані / t.me/NeoficialniyBeZsonoVРДК та його операції — що відомо

«Російський добровольчий корпус» — це російське добровольче формування, що бореться на боці України проти режиму Путіна.

Бійці РДК наробили багато галасу в Росії, адже здійснили кілька рейдів на територію Бєлгородської області. Як повідомлялося, Нова Таволжанка в Бєлгородській області РФ, яку, згідно зі зведеннями Міноборони РФ, двічі відбили російські військові, вже кілька днів перебуває під повним контролем воюючого на боці України РДК, заявив командир РДК Денис Нікітін у відеозверненні.

Позашлюбний син Шойгу за 4 дні до початку мобілізації поїхав до Туреччини — розслідування У РФ заявили, що начебто передали Угорщині українських військовополонених із Закарпаття Сидр, який вбив десятки росіян, робили з вкраденого у МВС РФ спирту Читець доповідей: у Кремлі виключили поїздку Путіна в Херсонську область «Канал обміліє»: гауляйтер Аксьонов проговорився про проблему в Криму (відео)

7 червня повідомлялося, що в прикордонному Шебекіно (Бєлгородська область РФ) було знову «неспокійно». Російська влада заявила про десятки прильотів, у соцмережах публікували кадри наслідків ударів.

Джерело

Новости Крыма