В окупованому Севастополі після підриву нафтобази ЧФ — неспокійно

В окупованому Севастополі в результаті вчорашньої масштабної пожежі на нафтобазі поблизу Козачої бухти, було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною ємністю близько 40 тисяч тон.

Через пожежу в окупованому Севастополі неспокійно, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці.

В повідомленні йдеться про те, що російські військовослужбовці почали писати рапорти на відпустки, які планують проводити на території континентальної Росії.

"В результаті вчорашньої масштабної пожежі, яка спалахнула на нафтобазі поблизу Козачої бухти, вогнем було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною місткістю близько 40 тисяч тонн. У зв’язку з цим, містом поширились панічні чутки про нездатність російської протиповітряної оборони забезпечити безпеку власних стратегічних об’єктів. Своєю чергою, відчуваючи початок так званого "гарячого курортного сезону" в тимчасово окупованому Криму, російські військовослужбовці почали писати рапорти на відпустку, в яких вказують місця її проведення на території континентальної Росії", — повідомляє Генштаб.

Знищена вогнем нафтобаза забезпечувала пальним кораблі Чорноморського флоту РФ, які завдавали ракетних ударів по мирних містах України.
 

Джерело

Новости Крыма