В ОК «Південь» повідомили, що окупанти почали активно готуватися до оборони в Криму

Окупанти окопуються у Криму

В ОК «Південь» повідомили, що окупанти почали активно готуватися до оборони в Криму. 

Підрозділи ЗС РФ мають суттєві пошкодження місць базування на південному напрямку. Тому вони намагаються відсунутись якомога далі від фронту. Це стосується і тих окупантів, що засіли в Криму і почали активно укріплювати свою оборону. Про це розповіла речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в коментарі «24 каналу». 

Окупанти облаштовують собі суттєві рубежі оборони глибше у напрямку Криму. Напевно, саме тому їм піддуває з півострова. Не так там все спокійно. Ми просто зайвий раз нагадали, що Крим – це Україна. Ми боремося за кожен клаптик нашої землі.

Так, нині загарбники готуються до контрнаступу Збройних сил України. В тимчасово окупованому Криму вони активно будують систему траншей. Зокрема, південніше від Армянська.

«Безперечно, росіяни вірять у силу своєї оборони, але по суті й змісту більше вірять у ЗСУ», – пояснила речниця ОК «Південь».

Нагадаємо: аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Афрік опублікував супутникові фото, які показали, що війська РФ в Криму вирили нові траншеї за 10 км від Херсонщини. За його словами, ворог переймається через успіхи ЗСУ на фронті, тож знову взявся укріплювати адміністративну межу тимчасово окупованого півострова.

 

Джерело

Новости Крыма