В Італії суд виправдав двірника, який домагався школярки: пояснення «вбило» (відео)

Італійці обурені рішенням суду, який «пробачив» літнього чоловіка, що чіплявся до дівчинки.

Італійця виправдали після домагань до школярки / фото ua.depositphotos.com

Італійське суспільство охопила хвиля обурення після того, як місцевий суд виправдав літнього чоловіка, що чіплявся до школярки. Особливо італійцям не сподобалося формулювання, з яким суд виправдав чоловіка, пише видання Telegraph.

Сам інцидент стався ще в квітні минулого року в Римі. 17-річна школярка піднімалася сходами під час перерви, коли 66-річний двірник Антоніо Авола засунув руку за пояс її штанів і під нижню білизну ззаду. На обурення дівчини він відповів «Та годі, дорогенька, ти ж знаєш, що я просто жартую».

Однак інцидент не віддали забуттю. Чоловіка звинуватили в сексуальному насильстві і віддали під суд. Прокуратура вимагала покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі. Але суд постановив, що обмацування «тривало всього від 5 до 10 секунд» і що рука двірника не «затрималася» під білизною школярки дуже довго.

У Барселоні магазин ввів плату для туристів: роблять селфі, але нічого не купують Італійське декларування експорту металобрухту потрібно запроваджувати в Україні та ЄС – економіст Турист-підліток осквернив стародавній японський храм, побудований 1200 років тому

Судді дійшли висновку, що чоловік не мав наміру серйозно чіплятися до дівчини, і засунута під білизну рука не була ознакою «сексуального потягу». Аргументи підсудного, що все це просто грайливий жарт, суддям «здалися переконливими», і прибиральник був виправданий за звинуваченням у сексуальному насильстві.

Це рішення суду викликало бурю обурення в італійському суспільстві. І сама потерпіла, і вчителі в школі, і провідні італійські ЗМІ – всі висловлюють своє обурення. А в соціальних мережах почалася кампанія протесту: люди розміщують кліпи в TikTok і Instagram з хештегом #10secondi, в яких показують, як виглядають ті самі «10 секунд».

Італійці показали «10 секунд»Боротьба з сексизмом — останні новини

У червні розгорівся сексистський скандал у Львівському національному медичному університеті. 83-річний ректор під час розподілу випускників на інтернатуру вдався до недоречних жартів та образ на адресу випускниць. Зокрема, ректор висміював прізвища студенток.

А до цього гучний скандал вибухнув в ООН. Як з’ясувалося, на наукових конференціях, які влаштовуються під егідою авторитетної організації, процвітає сексизм в найтемніших його проявах. Жінки з різних країн світу, які побували на таких конференціях, розповіли про пережите.

Джерело

Новости Крыма