В «Ашані» прокоментували скандальне розслідування про допомогу окупантам

У мережі заявили, що їхні російські магазини не надають ніякої допомоги нікому, крім цивільного населення.

Мережа «Ашан» заперечує, що постачала товари окупантам / фото REUTERS

Французька мережа супермаркетів «Ашан» заперечує, що під час війни постачала товари для російських військовослужбовців на територіях окупованих областей України.

«Auchan Retail категорично заперечує заяви, зроблені в цьому звіті-розслідуванні, і їх інтерпретацію. Auchan Retail дуже здивована цими звинуваченнями, які жодним чином не підтверджуються реальністю внутрішнього розслідування», — йдеться в звіті на сайті Auchan Retail.

У мережі підкреслили, що їхні російські магазини не надають ніякої допомоги нікому, крім цивільного населення, а також не причетні до будь-яких зборів для російської армії.

Там запевняють, що у березні 2022 року мерія Санкт-Петербурга зробила замовлення на збір допомоги для населення. Стверджується, що в переліку продуктів не було нічого, що могло б свідчити про те, що їх призначають для військових.

Спростовують і той факт, що на її території розташовувалися пункти збору «гуманітарної допомоги для Донбасу».

Скандал навколо компанії «Ашан»: деталі

Auchan Holding — французька корпорація, що володіє великою мережею магазинів роздрібної торгівлі (в основному продуктових супермаркетів) у багатьох країнах світу.

У березні 2022 року компанія заявила, що не має наміру йти з російського ринку, як це вирішили зробити багато інших міжнародних брендів. 

17 лютого 2023 року стало відомо, що російська філія компанії бере участь у зборі та постачанні продуктів харчування та предметів першої необхідності для російської армії. Український офіс цієї мережі гіпермаркетів звернувся до Центрального управління компанії з метою пояснення цього інциденту. 

Джерело

Новости Крыма