В адміністрації Байдена скептично ставляться до ефективності українських ударів по окупованому Криму – CNN

Деякі американські військові та чиновники з адміністрації Байдена розкритикували Україну за удари по окупованому Криму, оскільки вважають це марною тратою ресурсів.

Про це повідомляє Українсьа правда з посиланням на CNN.

За словами неназваного високопоставленого представник оборонного відомства, "це трохи вивело росіян з рівноваги, але це не робить нічого вирішального". "І, мабуть, для всіх було б краще, якби вони (ЗСУ – УП.) просто зосередилися на контрнаступі", — підкреслив він.

За словами високопоставленого представника західної розвідки, оскільки приблизно третина окупованого півострова зараз знаходиться в межах досяжності наданої США ракетної системи HIMARS, Україна також посилила удари по російських складах боєприпасів та інших об'єктах логістики і постачання тамтешньої інфраструктури. "На Крим чиниться все більший тиск, особливо в останні тижні. Я маю на увазі, що їх просто б'ють", — зазначив він.

У той же час, як повідомило CNN українське джерело, атаки на Крим є невід'ємною частиною контрнаступальної стратегії України, спрямованої на те, щоб ізолювати Крим і ускладнити для Росії підтримку її військових операцій на материковій частині України.
 

Джерело

Новости Крыма