У рф відреагували на слова Нуланд про завдання Україною ударів по Криму

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що слова заступниці держсекретаря США Вікторії Нуланд про удари по окупованому Криму «наголошують на ролі Вашингтона як головного провокатора міжнародної напруженості».

«Пані Нуланд належить до дуже великого кола найагресивніших «яструбів» в американській політиці. Це добре нам відомий погляд. Вона вкотре наголошує на глибині наших розбіжностей», – заявив Пєсков, якого цитують російські державні ЗМІ, пише видання Крим.Реалії.

Раніше заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Сполучені Штати Америки підтримують завдання Україною ударів по російських військових об’єктах у Криму.

Вона нагадала, що російська влада одразу після окупації півострова вдалася до масових порушень прав людини, переслідування кримських татар та інших людей, які не погоджувалися з окупацією. Крім того, Росія перетворила півострів на велику військову базу, яка була використана для масштабного наступу на решту територію України.

Тож, за її словами, військові бази Росії в Криму слід вважати легітимними цілями для ЗСУ. Нуланд зауважила, що Україна не матиме безпеки, якщо Крим не буде щонайменше демілітаризованим.
 

Джерело

Новости Крыма