У порт Керчі зайшов великий російський транспортний корабель / Фото

До тимчасово окупованої Керчі прибув російський великий десантний корабель, який російська влада має намір задіяти для перевезення вантажного транспорту через Керченську протоку. 

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, військовий корабель стоїть в акваторії Керченського морського рибного порту.

Великий десантний корабель знаходиться біля далекого причалу рибного порту, його неможливо побачити з міської набережної. З пагорбів Керчі можна побачити військовий корабель частково.

У порт Керчі зайшов великий російський транспортний корабель / Фото0

У порт Керчі зайшов великий російський транспортний корабель / Фото1

Великий десантний корабель у Керченському морському рибному порту, 8 липня 2023 року

Раніше російські військові кораблі не заходили до Керченського морського рибного порту, який використовується Росією для перевезення зерна. Українські військові експерти зазначали, що порти Криму, які Росія використовує у військових цілях, є «законними цілями для ЗСУ».

Як повідомив глава мінтрансу оекпованого Криму Микола Лукашенко, на Керченській поромній переправі 7 липня задіяли два великі десантні кораблі Міноборони РФ для перевезення транспортних засобів через Керченську протоку.

Роботу Керченської поромної переправи було відновлено після вибуху та пожежі на Кримському мості 8 жовтня. За версією російських слідчих, на мосту підірвали вантажний автомобіль, що призвело до обвалення двох прольотів автомобільної дороги та сильної пожежі на залізничній частині мосту.
 

Джерело

Новости Крыма