Тільки «єЧергою»: на 13 пунктах пропуску зникла жива черга вантажівок

Вантажівки можуть перетинати кордон виключно за електронною чергою.

8 травня, одразу у 16 пунктах пропуску почала працювати електронна черга перетину кордону «єЧерга»/ фото УНІАН

Сьогодні, станом на ранок 11 травня, на 13 з 16 прикордонних пунктів пропуску зникла жива черга вантажівок, вони можуть перетинати кордон виключно за електронною чергою.  

Як повідомляє «Укртрансбезпеки», об 11:15 в міжнародному пункті пропуску «Устилуг — Зосин» (порожні вантажівки) розпочався рух вантажівок виключно за записом в електронній черзі перетину кордону.

Зазначається, що наразі за «єЧергою» рухаються вантажівки в 13 МАПП: «Ягодин – Дорогуськ»; «Нижанковичі – Мальховіце» (порожні вантажівки); «Порубне – Сірет»; «Мамалига – Крива»; «Чоп (Тиса) – Захонь»; «Дякове – Халмеу»; «Могилів-Подільський – Отач»; «Рені – Джурджулєшти»; «Старокозаче – Тудора»; «Виноградівка – Вулканешти»; «Ужгород – Вишнє Нємецьке»; «Шегині – Медика»; «Устилуг – Зосин» (порожні вантажівки).

В Укртрансбезпеки також поділилися прогнозованим часом початку руху вантажівок виключно за записом в «єЧерзі» на інших МАПП: «Краківець – Корчова» — старт руху по «єЧерзі»: 12 травня, 06:00; «Орлівка – Ісакча» — старт руху по «єЧерзі»: 11 травня, 22:30; «Рава-Руська – Хребенне» — старт руху по «єЧерзі»: 13 травня, 10:00.

«єЧерга» в Україні

28 березня 2023 року повідомлялося про те, що водії вантажівок, які перетинають міжнародний пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» на кордоні України та Польщі, відтепер за допомогою програми «єЧерга» зможуть записатися в електронну чергу.

Влітку вже можна буде кордон перетинати автобусами та легковиками без зайвого очікування Почалися атаки на «єЧергу»: Росія намагається заблокувати українські вантажівки на кордоні На польському кордоні протестують перевізники: оформлення вантажівок призупинено

8 травня 2023 року в Мінінфраструктури повідомили про те, що почалися атаки на «єЧергу». Росія намагається заблокувати українські вантажівки на кордоні. 

8 травня, одразу у 16 пунктах пропуску почала працювати електронна черга перетину кордону «єЧерга». Записатися в чергу можна на сайті або в мобільному додатку «єЧерга». Система є безкоштовною і дозволяє знизити час простою вантажівок безпосередньо на кордоні. Ключове завдання системи — розрахувати орієнтовний час перетину кордону.

Джерело

Новости Крыма