Тікав від окупації: ЗМІ дізналися, хто став жертвою «прильоту» у Запоріжжі 22 березня

В окупованому селі в Запорізькій області будинок родини вже зайняли загарбники.

Російська ракета влучила між двома будинками / фото Анатолій Куртєв

Унаслідок влучання російської ракети у багатоповерхівку в Запоріжжі загинула одна людина. Як повідомляє «Обозреватель», жертвою атаки РФ став 48-річний Олександр Самарський.

За інформацією журналістів, чоловік разом з дружиною та донькою втік з рідного окупованого села у Запорізькій області. У Запоріжжі вони винаймали квартиру.

«Обозреватель» повідомляє, що в момент вибуху Олександр та дружина Ольга були вдома. Жінку вибуховою хвилею відкинуло в коридор, а чоловік загинув під уламками.

ЗМІ пишуть, що родина переїхала у Запоріжжя з окупованого з 2 березня Вербового Запорізької області. Олександр працював зварювальником, а його дружина — завучем у школі.

Олександр з дружиною

Зараз Ольга з донькою не можуть навіть забрати вцілілі речі з квартири, адже помешкання орендоване, а її власник виїхав за кордон. 

Кількість постраждалих внаслідок удару по багатоповерхівці в Запоріжжі знову зросла Удар РФ дронами по Київській області: у Ржищеві зросла кількість жертв Мешканець Запоріжжя зняв на відео свою квартиру у перші секунди після «прильоту» — чути нестямний крик

Трагедія у Запоріжжі 22.03.2023

22 березня Росія завдала ракетного удару по Запоріжжю. Загалом окупанти випустили шість ракет, одна з них влучила між двома житловими будинками.

Кількість постраждалих внаслідок удару по багатоповерхівках у Запоріжжі досягла 34. Одна людина померла в лікарні.

Дехто з мешканців будинків розповів журналістам, що вижив дивом. Кореспондентка ТСН пройшлася поверхами будинку, в який влучила російська ракета, й показала ці моторошні кадри: у деяких квартирах просто відвалилися стіни.

Джерело

Новости Крыма