«Такий мерзенний»: чоловік Тодоренко публічно принизив їхнього 4-річного сина

Чоловік мовчунки, яка зрадила Україну, розкрив проблеми в їхній родині.

Топалов вкрай незадоволений тим, що Тодоренко віддала їхнього сина в акторську школу / фото instagram

Російський співак Влад Топалов публічно висловився про те, що його не влаштовує в дружині — зрадниці України Регіні Тодоренко. Мовчунка, як виявилося, не влаштовує його як матір для їхніх спільних дітей.

В ефірі російського телешоу Топалов не тільки вилаяв Тодоренко, але ще і принизив їх 4-річного сина Михайла. Співак не соромився говорити про свої претензії.

Так, Топалов вкрай незадоволений тим, що Тодоренко віддала їхнього сина в акторську школу. За словами співака, його дитина «дивна» і навіть ледача.

«Мій син сором’язливий, ледачий, з дуже дивним характером. Дуже гарний, дуже добрий, насправді, але його неможливо змусити робити нічого. Він не хорошист. З ним навіть сфотографуватися неможливо», — заявив чоловік мовчунки.

За словами Топалова, дитина часто виводить його і Тодоренко з себе. Співак намагається рятувати ситуацію, проте виховувати спадкоємця в строгості у нього не виходить. Крім цього, проблем додає їх піврічний син, якого Тодоренко цинічно назвала Миром (Мирославом) на тлі свого мовчання про повномасштабну війну проти України. 

«Рятую дружину і своїх дітей. Кожен день. Від недосипання, від голодування, від дітовбивства, від усього підряд. З 6 ранку і до 12 ночі», — поскаржився чоловік зрадниці.

Крім цього, Топалов порівняв старшого сина з собою і зазначив, що той «мерзенний». Це він нібито перейняв у нього.

«Я почав розуміти, чому він такий мерзенний, як я буваю. Я ж себе знаю. Я став давати йому свободу, тому замість того, щоб тиснути і ламати, я шкодую його», — заявив Топалов.

Розпухла Б’янка змінилася до невпізнання (фото) Зі зрадниці Тодоренко злетіла спідниця: цю ганьбу побачили всі (відео) Поки Україну бомбили, зірки-зрадниці отримали нагороди в Росії

Нагадаємо, раніше Тодоренко спробувала висловитися про повномасштабну війну, але замість цього видала цитату про націоналізм.

Джерело

Новости Крыма