Сусід довів вагітну жінку до відчаю щурами на подвір’ї: що він зробив

Майбутня матуся щодня боїться, що щури потраплять до її оселі.

Сусід довів вагітну жінку до відчаю щурами на подвір’ї: що він зробив / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Боротьба з кошмарними сусідами – завжди непростий досвід. Але ситуація стає ще більш важкою, якщо ти чекаєш на дитину, а твій впертий сусід сприяє розмноженню щурів на вашому подвір’ї. Саме так сталося з жінкою, що поділилася своєю історією на сайті Mumsnet, пише Mirror.

«В квартирі на верхньому поверсі ніхто не живе, але власник час від часу заходить до неї або ми зв’язуємося з ним електронною поштою (не телефоном, оскільки він не відповідає нам). Він досить складний хлопець і повільно відповідає. … Нам не було відомо про будь-які проблеми між ним і попередніми власниками до того, як ми купили помешкання. Але виявилося, що між ними були судові справи, хоча ми не знаємо деталей. Чесно кажучи, якби ми знали, ми б мали двічі подумали про покупку, але ми були наївними покупцями», – розповіла жінка.

Користувачка зазначила, що через те, що сад сусіда занедбаний, вона щодня боїться, що щури потраплять до неї додому.

Жінка хотіла назвати сина на честь покійного дідуся, але її рідні категорично проти Пасажири аплодували, коли жінку заарештували просто в літаку: що вона вчинила

«На даний момент наша проблема полягає в тому, що в його саду, який знаходиться позаду нашої кухні та ванної кімнати, є щури. Це дійсно зарослий сад, там є мішки зі сміттям, ми бачили, як вони (щури – УНІАН) залазили в них і вилазили звідти. Ми зверталися до нього кілька разів та просили його вирішити проблему якнайшвидше, оскільки, очевидно, ми боїмося, що вони потраплять в будинок. Але він просто не реагує, і ми стаємо все більше і більше тривожними, оскільки я збираюся народити дитину», – написала жінка і попросила у користувачів підказати, що робити з неприємним сусідом.

Коментатори поспішили порадити жінці звернутися до служб з охорони навколишнього середовища та сказали, що вона повинна повідомити свого сусіда про свій намір зробити це. Також користувачі порадили придбати отруту чи пастки для щурів.

Боротьба з кошмарними сусідами — цікаві історії

Чоловік, який виявив, що його сусід викидає екскременти його собаки через паркан і в його сад, вигадав цікавий спосіб помститися.

А інший чоловік неймовірно розлютився через сусідку, яка заважала йому спати гучним сексом в «дивний» час, та вигадав, як відплатити.

Джерело

Новости Крыма