Світан спрогнозував, коли ЗСУ заходитимуть у Крим (відео)

Противник намагався прикрити Кримський міст димом, але йому заважав вітер, зазначив експерт.

Відомий експерт поділився прогнозом щодо деокупації Криму / фото «Радіо Свобода»

Військовий експерт Роман Світан вважає, що українські воїни вже дуже скоро будуть заходити в тимчасово окупований РФ Крим.

Дуже хороші новини щодо Криму можуть з’явитися ще до початку осені, поділився думкою експерт в ефірі програми «Утро февраля». Водночас він прокоментував інформацію про нові НП в Криму.

«…щодо диму — це питання, тому що, як тільки вмикається тривога, росіяни теж її включають, вони бачать, може бути, рух наших літальних апаратів — і літаків, і ракет, які скидаються з літаків, і безпілотників, вони можуть запускати, є певні димові завіси, цілі машини з виробництва димових завіс. І ось вони можуть прикривати свої об’єкти такими димами… вони і Кримський міст намагалися прикрити димами, але вітер не дає прикрити», — поділився Світан.

Експерт вважає, що «це не той шлях, яким треба росіянам йти». «…до осені українські війська будуть в Крим заходити, і їм (окупантам — Ред.) потрібні будуть вже плавальні інструменти, типу акрилових ванн, може, тазиків…», — додав експерт.

Україна отримала нові ЗРК Patriot: Зеленський відреагував й розповів про подальше закриття неба «У РФ будуть проблеми»: британський підполковник висловився про тактику ЗСУ щодо Криму

Важливі новини Криму — сьогодні це варто знати

9 серпня повідомлялося, що на території півострова лунали вибухи, з’явилася інформація, що було задимлення в районі Севастопольської бухти. Крім того, за неперевіреними відомостями, у Феодосії горів порт. Посіпаки РФ стверджували, що на півострові проводилися «навчання».

Варто зазначити, що Київ вирішив відмовитися від політико-дипломатичного шляху деокупації Криму після того, як Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну.

Наприкінці липня керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що наші воїни скоро будуть на території півострова.

Джерело

Новости Крыма