Светр принцеси Діани з чорною овечкою пішов з молотка за нечувану суму

А на початку року «хрест Аттали» з аметистами і діамантами, який належав Діані, купила Кім Кардашьян за $203 тис.

На аукціоні продали светр Діани / фото SOTHBEY’S

Светр британської принцеси Діани з чорною овечкою на тлі білих пішов з молотка на аукціоні Sotheby’s за $1,14 млн, хоча спочатку його оцінили в $50-80 тис.

Аукціонний дім відкрив торги за светр 31 серпня, і за нього давали максимум $200 тис. Але в кінці торгів один з покупців запропонував в п’ять з половиною разів більше грошей. Аукціонний дім не назвав його ім’я, передає Бі-бі-сі.

За повідомленням Sotheby’s, светр знайшли в березні цього року на горищі і вирішили продати. У підсумку на ньому заробили більше грошей, ніж на будь-який інший речі принцеси, яку виставляли на торги. Наприклад, її автомобіль Ford Escort продали за $806 тис., а «хрест Аттали» в цьому році купила Кім Кардашьян за $ 203 тис.

Цей светр Діана Спенсер носила в 1981 році. Тоді вона не була в статусі принцеси, а тільки нареченою принца Чарльза.

Король Британії Чарльз боявся заколоту і коронації свого сина — ЗМІ Єлизавета ІІ пережила низку сімейних скандалів, та емоцій на публіці не стримала лише раз (відео)

Шанувальники Діани про цей светр говорили, що вона носила його як символ її положення в королівській родині. Після весілля Букінгемський палац написав у Warm and Wonderful — фірму, яка виготовила светр, що він продірявився. Фірма надіслала новий такий сами, і Діана одягла його в 1983 році.

Sotheby’s додали до лоту цей лист Букінгемського палацу, а також письмову подяку за заміну. Дірочка на светрі стала доказом того, що він саме той перший.

Інші торги аукціонного дому Sotheby’s

На аукціоні Sotheby’s, який провели в Лас-Вегасі, продали 11 робіт Пікассо. Найдорожчим лотом виявилося полотно «Жінка в червоно-помаранчевому береті», на якому художник зобразив свою кохану Марі-Терезу Вальтер. Його продали за $ 40 млн.

Джерело

Новости Крыма