Стало відомо про поповнення лав росіян на Донбасі: свіжі окупанти не рвуться в бій

Новоявлені окупанти намагаються уникнути участі у бойових діях, зазначили у Генштабі ЗСУ.

На Донбасі лави загарбників поповнили «мобіки» / фото REUTERS

До Зайцевого Донецької області прибули близько 200 нещодавно мобілізованих російських військовослужбовців, які не рвуться воювати.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ в соціальній мережі Facebook. «Для поповнення власних втрат у живій силі зі складу резерву російських окупаційних військ до Зайцевого Донецької області прибули близько 200 нещодавно мобілізованих російських військовослужбовців», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що через відсутність чітких вказівок щодо їх подальшого застосування, малий термін індивідуальної і колективної підготовки та незадовільний рівень укомплектованості речовим майном, ці військовослужбовці мають низький рівень морально-психологічного стану. «Тому новоявлені окупанти всіляко шукають приводу уникнути участі у бойових діях», — зазначають у Генштабі.

Мінус «Мерлін» і не тільки: Сили оборони України завдали потужні удари по росіянах Бої за Бахмут: у ЗСУ розповіли про криваві вуличні бої

Війна Росії проти України — новини, які варто знати

Як повідомляв УНІАН 8 квітня з посиланням на керівника Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталію Гуменюк, на півдні перелякані контрнаступом українських воїнів окупанти формують «живі щити» з мирного населення, щоб прикриватися ним у разі атаки.

Окупанти збирають мирне населення, щоб прикриватися ним, говорять про нібито «турботу» про людей. За її словами, ця «турбота» проявляється в тому, щоб зібрати мирне населення і перевезти його в ті місця, в яких вони планують розташовувати свої підрозділи, і прикриватися ним, як «живим щитом». Це вже стало практикою, яку спостерігаємо довгий період часу.

Джерело

Новости Крыма