Снайперка Емеральд розповіла про проблеми після пологів: «Нікому не побажаю»

У квітні військовослужбовиця стала мамою вдруге — у неї народилася донечка.

Снайперка Емеральд розповіла про проблеми після пологів / Фото — instagram.com

Українська військовослужбовиця Євгенія Емеральд в квітні стала мамою вдруге — у неї з воїном Євгеном Стіпанюком народилася дочка. Зараз снайперка розповіла, що у неї почалися деякі проблеми зі здоров’ям. 

Зокрема, в Instagram Емеральд повідомила, що у неї зараз лактостаз — це застій молока в залозі, який часто буває у жінок після пологів. Євгенія повідомила, що зараз почувається не дуже бадьоро для того, щоб вести блог, тому за кілька днів обіцяє вийти на зв’язок. 

«Сподіваюся ще кілька днів, і я повернуся до нормального життя і до вас. Лактостаз. Не бажаю цього нікому! Будьте здорові. А я поки борюся», — написала Євгенія Емеральд.

Такий вигляд зараз має Євгенія / скріншотЄвгенія Емеральд — хто така

У минулому Євгенія Емеральд — успішна бізнес-леді і підприємниця. Але незадовго до початку повномасштабної війни вона закрила ювелірний бізнес і вирішила, що піде до лав ЗСУ, щоб захищати свою країну від окупантів. 

Вже на фронті Емеральд зустрілася з Євгеном Стіпанюком, за якого восени 2022 року вийшла заміж. У квітні у пари народилася дівчинка.

Пугачова спланувала своє поховання і попросила лише про одне «Тупоголова путіністка»: Андрій Данилко жорстко принизив «Червону шапочку» Поплавську «За кермом був інвалід»: Наталка Денисенко розповіла про ДТП (відео)

Раньше Емеральд показала, як проводжала чоловіка на фронт.

Джерело

Новости Крыма