«Скоро вже буде Паска»: двійник Зеленського потішив новою версією мему

Юрій Великий зробив свою версію відомого мема від 5-річного хлопчика.

Гуморист «перевтілився» не тільки в президента / скриншот

Гуморист та зірка «Кварталу 95» Юрій Великий випустив привітання з Великоднем. Він показав свою версію популярної пісні про «м’яско та ковбаску».

«Бажаю щоб сьогодні у кожного з вас була на столі смачна та запашна паска, чи як зараз кажуть пас-ка. Всім хто, дотримувався Великого посту, нарешті можна поїсти м’яско, сардельки, курочку, ковбаску. Тому всім бажаю мирного  свята, а для тих, в кого нема нічого святого і хто не дає нам повернутися до мирного і спокійного життя, в мене є особливе «привітання». Отже, слухайте уважно», — заявив гуморист в образі президента.

Після цього Великий показав пародію на пісню «Скоро вже Паска». Цей хіт, який видав 5-річний хлопчик, «розриває» мережу вже декілька днів.

«Ми готуємо наступ, контрнаступ. І скоро зробимо з вас тут сардельки, шашличок і ковбаску… Краще зваліть, будь ласка, на вас чекає поразка!», — заспівав Великий.

Гуморист «перевтілився» не тільки в президента. Також він приміряв образи колишнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона та Миколи Поворознюка.

«Краще вам зброю скласти, щоб не склеїти ласти… А захищати країну — це наша спільна справа. Дякую всім, хто в нас вірить. Слава Україні Героям слава!» — резюмував Великий.

Пародія на «Скоро вже буде Паска» від ВеликогоРеакція мережі

У коментарях користувачі пишуть, що нова пародія від Великого дуже їх насмішила. Фанати коміка оцінили його гумор. Вони також зазначили:

  • «Тільки що подивився привітання президента до народу України, від Юрія Великого це було драйвовим доповненням»
  • «Дякую, Юрію! Драйвово, влучно, талановито. З Великоднім святом, Україно! З Великоднем, народе України!»
  • «Як можна перевтілюватися? Це талант! Юрію, ти справді Великий».

Що відомо про мем «Скоро вже буде Паска»

На початку квітня маленький українець «підірвав» мережу своїм роликом. У ньому хлопчик дуже кумедно сказав: «Скоро вже буде Паска. Так що заказуйте м’яско, сардельки та ковбаску». Відео стало мемом, згодом слова хлопчика поклали на музику.

Маленькому українцю усього 5 років. Юний фермер Матвій вже дав перше інтерв’ю та поділився своїми планами.

Джерело

Новости Крыма