Що значить, якщо впустити обручку: наслідки будуть страшними

Прикраси грають важливу роль в житті людини, зокрема каблучки, а їх втрата завжди засмучує. Але мало хто знає, що означає, якщо каблучка падає.

Що значить, коли падає каблучка з пальця — народні прикмети / фото depositphotos.com

Каблучкам протягом всієї історії людства приписували таємні та містичні властивості. При цьому, велика частина прикмет стосується обручок, адже вони символізують єднання двох сердець та нескінченну любов. У зв’язку з цим втрата каблучки також має свій таємний сенс.

УНІАН розбирався, що означає, якщо падає обручка

Чому не можна упускати обручку — чекайте біду

Бабусі завжди застерігали від втрати або передачі особистих прикрас. Наші предки вірили, що такі предмети мають містичне значення та зберігають енергетику людини, яка їх носить. Якщо прикрасу віддати, впустити або передати, то це означає втратити частку свого щастя. 

Крім того, є прикмета, що якщо впала обручку вдома, то це може віщувати про великі проблеми в шлюбі й навіть розлучення. Також предки застерігали, що, якщо впала каблучка з руки в РАГСі під час церемонії, то це застереження, що цей шлюб не можна укладати. Вважається, що пару чекають зради та розлука.

Втратила каблучку — що робити, щоб не накликати біду

Втрата каблучки також не обіцяє нічого хорошого. Вважається, що разом з прикрасою ви втрачаєте свої життєві сили та удачу. Якщо ж вийде швидко відшукати пропажу, то біди можна уникнути. Тому ретельно обшукайте одяг, зробіть генеральне прибирання в будинку і в машині. Найчастіше, прикраса лежить на самому видному місці.

Варто відзначити, що прикмети різняться в залежності від того, з якого металу зроблено прикраса.

Приносить багатство і силу: яким чоловікам за знаком Зодіаку потрібно носити срібло Секрет жіночого щастя: які каблучки потрібно носити для залучення удачі і любові

Наші предки вірили, що втратити срібний перстень — до розставання з людиною, яка його подарувала. Втрата золотої каблучки асоціювалася з проблемами у фінансових справах.

Раніше УНІАН писав, що не можна класти в труну, а що можна.

Джерело

Новости Крыма