Серйозно пошкоджений Кримський міст росіяни відкрили для легковиків: що там коїться (відео)

По одній смузі Кримського мосту дозволили реверсивний рух.

Кримський міст дозволили використовувати для проїзду легковиків / скріншот

У ніч на вівторок, 18 липня, російські окупанти відкрили серйозно пошкоджений Кримський міст для легковиків.

По одній смузі дозволили реверсивний рух, повідомило «РБК» в Telegram й показало відео, на якому зазнято ситуацію на мосту. За його даними, авто їдуть крайньою правою смугою, призначеною для напрямку Тамань — Керч.

Нагадаємо, ЗМІ дізналися, що Кримський міст отримав серйозні пошкодження рано вранці 17 липня.

Що діється на Кримському мосту після серйозного пошкодження

Кримський міст серйозно пошкоджений: у Силах оборони жорстко вказали шлях росіянам (відео) Атака на Кримський міст: пропагандистка Симоньян заволала про удар по Лондону

НП на Кримському мосту — сьогодні це варто знати

17 липня стало відомо, що один з автомобільних прольотів Кримського моста обвалився, після цього припинили рух транспорту. У РФ стверджували, що міст українська сторона атакувала надводними безпілотниками. У Службі безпеки України пообіцяли розкрити подробиці пошкодження споруди після перемоги над росіянами.

Озвучувалися і такі версії пошкодження Кримського мосту — порушення росіянами будівельних норм і «приліт» ударного іранського дрона типу «Шахед».

Екс-заступник начальника штабу Військово-морських сил Збройних сил України, капітан 1-го рангу запасу Андрій Риженко говорив, що для підриву Кримського мосту знадобилися б сотні кілограм вибухівки.

Джерело

Новости Крыма