Руслана виступить на Євробаченні після гучного скандалу, але є нюанс — ЗМІ

Співачка з’явиться у фіналі конкурсу.

Сама співачка це поки що ніяк не коментувала / фото пресс-служба

Скандал навколо Євробачення-2023, який розгорівся через те, що на конкурс не запросили українську співачку Руслану Лижичко, отримав нові подробиці. Як виявилося, артистка усе ж виступить у фіналі.

Проте є один нюанс. Руслана не поїде до Ліверпуля. Як повідомляє «Унісон» з посиланням на продюсера Євробачення Германа Нєнова, співачку запросили виступити з Києва.

«Зрештою, режисер та креативний директор цьогорічного Євробачення Герман Нєнов повідомив, що співачка все-таки зʼявиться у фіналі конкурсу. Це станеться наживо зі столиці України, і ця поява матиме особливу місію», — йдеться у повідомленні.

Руслана виступить на Євробаченні після гучного скандалу / скриншот

Сама співачка це поки що ніяк не коментувала. Окрім цього, інформації про участь Руслани у Євробаченні немає ані на «Суспільному», ані на сторінках Євробачення та її продюсера у соцмережах.

«Тупоголова путіністка»: Андрій Данилко жорстко принизив «Червону шапочку» Поплавську Злату Огнєвіч призначили спікером від України на Євробаченні-2023Скандал навколо Євробачення та Руслани — з чого все почалося

Декілька днів тому продюсер Руслани Лижичко Олександр Ксенофонтов повідомив, що співачку не запросили на Євробачення. Артистку, яка у 2004 році здобула перемогу на конкурсі, це обурило. Згодом сама Руслана гнівно відреагувала на скандал. Вона зазначала, що від неї мало що залежало.

Після цього інцидент прокоментували у «Суспільному». Там повідомили, що повідомили, що Руслану усе ж було включено до програми конкурсу. Втім, продюсер співачки зазначив, що йому про це нічого не відомо.

Згодом про скандал висловився співак Андрій Данилко. Він повідомив, що не знає усіх подробиць, проте щиро не розуміє, чому Руслану не запросили, а натомість запросили реперку Alyona Alyona, яка не має жодного відношення до Євробачення.

Джерело

Новости Крыма