Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни

Моніторингова група редакції BlackSeaNews
та «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень»
 

Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції BlackSeaNews на основі власного моніторингу повідомляє про підсумки моніторингу морського експорту сирої нафти РФ у лютому-березні 2023 року.

Резюме

Ми утрималися від негайної публікації підсумків моніторингу за лютий 2023, бо наприкінці лютого спостерігали незвичайне скупчення танкерів біля російських портів Чорного моря. І вирішили подивитись на першу половину березня, щоб не поширювати висновки, які могли б спотворити реальні тенденції. Цей підхід дав такі результати.

01-20 березня 2023 року зафіксований нами експорт російської сирої нафти з Чорного моря до країн ЄС був удвічі меншим, ніж за весь попередній місяць. Тобто в березні 2023 року експорт російської сирої нафти до ЄС на рейдову перевалку у берегів Греції може дуже значно скоротитися. Це буде означати, що ЄС майже впорався з контролем над дотриманням ембарго на сиру нафту.

Чорноморський експорт сирої нафти РФ до інших країн в лютому-березні 2023 року розвивався дещо по-іншому, ніж прогнозували міжнародні агенції та експерти. Лише за перші 15 днів березня 2023 обсяг експорту російської сирої нафти до інших країн зріс на 41,8% або на 783,339 тонн відносно 28 днів лютого 2023 року і поставив абсолютний рекорд за рік – 3,133,165 тонн. І це безперечно – головна подія цього періоду.

Це сталося за рахунок різкого зростання експорту до Китаю (за 15 днів березня – 806,791 тонн, зростання на 406.8% до лютого), а також кратного зростання у 2-3 рази експорту до Малайзії та Сінгапуру.

Отже експорт до країн ЄС зникає, але експорт до інших країн вже не просто компенсує його, а може й значно перебільшити колишні загальні щомісячні показники лише за рахунок "азійського" напрямку. Звичайно, що важливе розуміння реальної ціни цієї нафти – це справа складна, непрозора та суперечлива. Але факт успішної переорієнтації експорту вже існує, І було б дивним розраховувати, що РФ робить цю переорієнтацію без вигоди для себе.

Повний текст

Важливі зауваження:

а) РФ експортує з портів Чорного та Азовського морів сиру нафту та нафтопродукти (мазут, газойль, соляр). Вони експортуються різними типами суден – Crude Oil Tanker та Oil/Chemical Tanker (або Oil Products Tanker) відповідно. Танкери для сирої нафти, як правило, мають дуже великий розмір: в Чорному морі один такий танкер бере від 100 до 150 тисяч тонн сирої нафти. Танкери для перевезення нафтопродуктів мають значно меншу вантажопідйомність: найбільш поширені – в діапазонах 3-5 та 25-30 тисяч тонн. Щомісячне співвідношення між обсягами експорту сирої нафти та нафтопродуктів – приблизно 3:1.

b) з портів Чорного моря експортується 2 окремих потоки сирої нафти: сира нафта РФ (з портів Новоросійськ, Тамань, Туапсе, з рейдової перевалки в Керченській протоці та на південь від неї) та сира нафта Каспійського трубопровідного консорціуму (КТК, англ – CPC) – з окремого терміналу порту Новоросійськ. Остання на 80% містить казахську нафту, а на 20% нафту, що видобувається в Казахстані російською компанією Лукойл. Казахська нафта – не під санкціями, хоча й транспортується через територію РФ.

с) в таблицях та діаграмах при наведенні цифрових показників експорту сирої нафти та нафтопродуктів використовується показник DWT, deadweight, дедвейт – повна вантажопідйомність судна, сумарна величина ваг змінних вантажів у тонах, тобто сума ваги всього корисного вантажу, що перевозиться судном, яка характеризує його вантажопідйомність, ваги пального, мастила, технічної та питної води, ваги пасажирів з багажем, екіпажу та продовольства. При аналізі перевезення великих партій нафти та нафтопродуктів така умовність суттєво не впливає на результат, оскільки навіть на танкерах дедвейтом 100–150 тисяч тонн вага пального, води, продовольства та невеликого екіпажу обчислюється в сотнях тонн та не впливає на результати аналізу.

d) в цій аналітичні доповіді не враховуються обсяги експорту сирої нафти та нафтопродуктів з РФ до чорноморських портів та рейдової перевалки Румунії та Болгарії.

Довідка: За липень 2022 року цей експорт оцінюється в обсягах близько 3,1 млн тонн (1,9 млн – до Румунії, 1,2 млн тонн – до Болгарії). З цих обсягів сира нафта РФ складає близько 2,4 млн тонн (1,4 млн – до Румунії, 1,0 млн тонн – до Болгарії).

e) в таблицях та діаграмах для зручності використовується термін країни "ЄС+", який охоплює не тільки країни-члени ЄС, а також США, Велику Британію, Монако. Правомірність такого об'єднання обгрунтовується тим, що експорт нафти та нафтопродуктів РФ до цих країн дуже незначний.

f) в Базі даних танкерів, що наводиться наприкінці тексту, позначення "Crude oil tanker CPC" означає, що цей танкер перевозить сиру нафту з терміналу Каспійського трубопровідного консорціуму. Танкери, що перевозять сиру нафту РФ, позначаються записом "Crude oil tanker" без приміток.

* * *

Необхідне попереднє пояснення

Моніторингова група, як завжди, підвела підсумки чорноморського нафтового експорту за лютий 2023 року в перших числах березня. Однак ми утрималися від їх негайної публікації, оскільки наприкінці лютого спостерігали неабияке, навіть дещо незвичайне, скупчення танкерів для сирої нафти в районах російських портів Чорного моря.

Тому ми вирішили подивитись на результати моніторингу за першу половину березня і вже тоді зробити публікацію, щоб не поширювати висновки, які могли б спотворити реальні тенденції. А ці реальні тенденції в ситуації, що швидко змінюється, не завжди можна побачити, якщо штучно обмежувати себе календарними місяцями. 

Це підхід дійсно дав цікаві результати, з якими ми знайомимо читачів.

Табл.1. Обсяги експорту сирої нафти РФ з портів Чорного моря до країн ЄС+ в квітні 2022 – лютому 2023 року

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни0

 

Спочатку нагадаємо, що в грудні 2022 та безпосередньо після 5 грудня 2022, дати початку ембарго ЄС та "цінової стелі", зменшення експорту "морської" сирої нафти РФ з Чорного моря до країн ЄС майже не відбулося. Головним чинником такого дивного на перший погляд явища в грудні 2022 стали порушення режиму ембарго з боку Греції, Іспанії та Італії, що були нами зафіксовані.

В січні 2023 року ситуація навіть погіршилася: обсяги експорту сирої нафти РФ з портів Чорного моря до країн ЄС в умовах ембарго за січень 2023 року у порівнянні з груднем 2022 зросли на 25% або на близько 250 тисяч тонн і склав 1,274,281 тонн. При цьому, більше 900,000 тонн були перевантажені на рейдовій перевалці в Лаконійській затоці – у берегів Греції та у виключній морській економічній зоні цієї країни ЄС (у таблиці 1 це відображено в рядку Greece [GR]).

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни1В лютому 2023 року загальний обсяг чорноморського експорту російської сирої нафти до країн ЄС зменшився на 23,4% – до 975,520 тонн.

При цьому експорт на рейдову перевалку скоротився співмірно – на 26.8%, однак були зафіксовані поставки російської сирої нафти безпосередньо до портів у Нідерландах (ROTTERDAM) та в Італії (AUG AUGUSTA та TRIESTE) – див. Табл. 3 (база даних) наприкінці тексту.

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни2В період 01-20 березня 2023 року зафіксований нашим моніторингом експорт російської сирої нафти до країн ЄС+ дорівнює лише 476,449 тонн, тобто удвічі менше, ніж у лютому 2023 року.

Весь цей обсяг було доставлено на ту ж саму рейдову перевалку в Лаконійській затоці (Греція), інших планів поставок сирої нафти до ЄС поки не виявлено (підкреслимо, що це стосується саме сирої нафти, а не нафтопродуктів).

Тобто в березні 2023 року експорт російської сирої нафти до ЄС може дуже значно скоротитися. Якщо так станеться, а це ми узнаємо вже за тиждень, то це буде означати, що Єврокомісія та країни-члени майже впоралися з контролем над дотриманням ембарго на сиру нафту.

* * *

Тенденції чорноморського експорту сирої нафти РФ до інших країн, ніж ЄС+ (далі в тексті – інші країни) в лютому-березні 2023 року розвивалися дещо по-іншому, ніж прогнозували різні міжнародні агенції та експерти. Про це детально нижче.

Табл.2. Обсяги експорту сирої нафти РФ з портів Чорного моря до інших країн, крім ЄС+, в квітні 2022 – лютому 2023 року

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни3

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни4Нагадаємо, що Росія в січні 2023 року змогла замістити скорочення чорноморського експорту своєї сирої нафти до країн "ЄС+" збільшенням експорту до інших країн. В січні 2023 року ми зафіксували його максимальне значення за період з квітня 2022 року.

Але в лютому 2023 року цей експортний потік "провалився" одразу на 21,8% або на майже 0,5 млн тонн. Це сталося за рахунок зменшення експорту до більшості країн зі "списку останньої надії Росії" – Туреччини, Китаю, Бразилії, Сінгапуру тощо. Це було не зовсім зрозумілим і дозволило багатьом агенціям робити занадто далекосяжні прогнози.

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни5Однак лише за 15 днів наступного місяця – 01-15 березня 2023 року – обсяг чорноморського експорту російської сирої нафти до інших країн поставив абсолютний рекорд – він склав 3,133,165 тонн.

Це означає зростання на 41,8% або на 783,339 тонн відносно 28 днів лютого 2023 року. І це безперечно – головна подія цього періоду.

Це сталося за рахунок, перш за все різкого зростання експорту до Китаю.

Якщо в лютому 2023 року Китай імпортував 159,184 тонн "чорноморської" нафти, то за 15 днів березня – 806,791 тонн (зростання на 406.8%). А протягом попередніх 11 місяців максимальний обсяг за місяць складав лише 309,220 тонн.

Кратне зростання у 2-3 рази спостерігається і в обсягах експорту до Малайзії та Сінгапуру.

Наочно уявити сукупні тенденції та перспективи експорту російської сирої нафти з Чорного моря в лютому–березні 2023 року допоможе наступна діаграма:

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни6

тобто експорт до країн ЄС+ зникає, а експорт до інших країн вже не просто компенсує його, а може й значно перебільшити колишні загальні показники лише за рахунок "азійського" напрямку.

Звичайно, що при цьому важливе розуміння ціни цієї нафти: це справа фахівців цього ринку, і вона дуже складна, непрозора та суперечлива. Але факт успішної переорієнтації експорту вже існує, І було б дивним розраховувати, що РФ робить цю переорієнтацію без вигоди для себе.

* * *

Табл.3. Танкери, що перевозили сиру нафту та нафтопродукти з портів РФ з портів Чорного та Азовського морів у лютому 2023 року (база даних)

 

Name

IMO

DWT

Flag

Port of departure

Actual Time of Departure

Port of destination

Estimated Time of Arrival

Shipowner

 

SUAN

9306641

34663

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-01-26 23:06

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-02 08:30

Ship manager/Commercial manager MELOUSA MARITIME CO D Daire 345, Kat 35, A1 Block, Mazaya Plaza Ritm, Zuhal Caddesi 46, Cevizli Mah, Maepe, 34846 Istanbul, Turkey.
Registered owner MELOUSA MARITIME CO DDaire 345, Kat 35, A1 Block, Mazaya Plaza Ritm, Zuhal Caddesi 46, Cevizli Mah, Maepe, 34846 Istanbul, Turkey.

 

GREEN TRADER

9259927

37320

Marshall Is

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-27 09:36

IT AUG
AUGUSTA

ETA: 2023-01-31 21:00

Ship manager/Commercial manager INTERNATIONAL ANDROMEDA Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monte Carlo, Monaco
Registered owner GREEN TRADER SHIPPING CO Care of International Andromeda Shipping SAM, Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monte Carlo, Monaco

 

ECO OCEANO CA
Crude Oil Tanker
CPC

9794020

157286

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-18 20:02

ES CAR
CARTAGENA

ETA: 2023-01-19 12:28

Ship manager/Commercial manager CENTRAL MARE INC 1, Vasilissis Sofias & Megalou Alexandrou Streets, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner GREAT OCEANO D Care of Central Mare Inc, 1, Vasilissis Sofias & Megalou Alexandrou Streets, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

YASA POLARIS
Crude Oil Tanker
CPC

9907457

158224

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-19 18:24

NL RTM
ROTTERDAM

ETA: 2023-02-11 06:00

Ship manager/Commercial manager YA-SA TANKER ISLETMECILIGI AS Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.
Registered owner STEPHENS NAVIGATION SA Care of Ya-Sa Tanker Isletmeciligi AS, Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.

 

CLYDE
Crude Oil Tanker

9269245

73431

Panama

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-01-20 11:06

AE FJR
FUJAIRAH

ETA: 2023-02-16 16:00

Ship manager/Commercial manager CHEMNAV SHIPMANAGEMENT D National Road Athens, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.
Registered owner CLYDE SHIPPING INVESTMENTS SA Care of Chemnav Shipmanagement d, National Road Athens, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece

 

ARISTOFANIS
Crude Oil Tanker
CPC

9867621

115521

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-20 07:22

FR FOS
FOS SUR MER

ETA: 2023-01-28 12:00

Ship manager/Commercial manager CAPITAL SHIP MANAGEMENT CORP 3, Iasonos Street, 185 37 Piraeus, Greece.
Registered owner FILOKTITIS CRUDE CARRIER SA Care of Capital Ship Management Corp, 3, Iasonos Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

FOS POWER

9338802

47371

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-28 00:06

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-01 06:47

Registered owner SKYLIGHT MARITIME SA Care of Aerio Shipmanagement d, 18, Digeni Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager AERIO SHIPMANAGEMENT D 18, Digeni Street, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

SW MONACO I

9260275

40246

Panama

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-01-27 04:58

TR MAR
MARMARA EREGLISI

ATA: 2023-02-01 02:28

Ship manager/Commercial manager SEA WORLD MANAGEMENT SAM Block B-D, 7th Floor, Le Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monaco-Ville, Monaco.
Registered owner SW MONACO SHIPPING LLC Care of Sea World Management SAM, Block B-D, 7th Floor, Le Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monaco-Ville, Monaco.

 

ATLAS STAR

9376828

38289

Maa

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-27 08:00

TR ALI
ALIAGA

ETA: 2023-02-06 15:00

Ship manager/Commercial manager LION BULK CARRIERS INC 1, Zisimopoulou Street & Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.
Registered owner ATLAS STAR SHIPPING D Care of Lion Bulk Carriers Inc, 1, Zisimopoulou Street & Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

 

KUPAVA

9749154

6610

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-01-28 05:00

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-02-03 11:00

Ship manager/Commercial manager MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.
Registered owner MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.

 

EIKEVIKEN
Crude Oil Tanker
CPC

9818058

112459

Norway

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-19 22:00

NL RTM
ROTTERDAM

ETA: 2023-02-11 21:00

Ship manager/Commercial manager VIKEN SHIPPING AS Ervikveien 24, 5106 Ovre Ervik, Norway.
Registered owner VIKEN CRUDE AS Care of Viken Shipping AS, Ervikveien 24, 5106 Ovre Ervik, Norway.

 

ARMADA NAVIGATOR

9314727

6444

Russia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-27 12:19

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-01 22:04

Ship manager/Commercial manager ENEYA LLC Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.
Registered owner ENEYA LLC Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.

 

VF TANKER 19

9645085

7016

Russia

RU ROV ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-01-25 22:13

SD PZU
PORT SUDAN

ETA: 2023-02-11 11:00

Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

VOLGOGRAD 372 (KALUGA)

9585924

7033

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-01-27 00:20

TR TEK
TEKIRDAG

ATA: 2023-02-02 15:37

Ship manager/Commercial manager TRINITY SHIPPING LLC-RUS Office 4N, Liter A, House 2, ul 3-ya Liniya 1-y Poloviny St Petersburg, 197341, Russia. Registered owner TRINITY SHIPPING LLC-RUS Office 4N, Liter A, House 2, ul 3-ya Liniya 1-y Poloviny St Petersburg, 197341, Russia.

 

NIKOLAY GAMAYUNOV

9766073

6183

Russia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-25 20:46

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-02 09:01

Ship manager/Commercial manager BA-MARINE D Office 126, ul Svobody 1, Novorossiysk, Krasnodarskiy kray, 353900, Russia.
Registered owner INFIN LLC Care of Ba-Marine d, Office 126, ul Svobody 1, Novorossiysk, Krasnodarskiy kray, 353900, Russia

 

MARMEA

9441958

6221

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-01-28 10:26

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-02 02:41

Ship manager/Commercial manager HS MARMEA D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Registered owner HS MARMEA D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

NERMIN TELLI

8317992

4028

Turkey

RU TMR TEMRYUK

ATD: 2023-01-29 09:42

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-02 08:06

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey

 

SEHNAZ KA

9255282

25084

Turkey

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-01-29 14:01

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-02 08:19

Ship manager/Commercial manager TRANS KA TANKER Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.
Registered owner AKBASOGLU FOREIGN TRADE & SHIP Care of TRANS KA Tanker Isletmeciligi Tic d Sti (TRANS KA Tanker Management Co d), Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

KOYSUG

8883252

2700

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-01-30 03:22

TR SINOP ANCH

ATA: 2023-02-02 01:53

Ship manager/Commercial manager TRAVELER SHIPPING D Promzona Zarechnaya, ul Lugovaya 3B, Rostov-na-Donu, 344002, Russia.
Registered owner TRAVELER SHIPPING D Promzona Zarechnaya, ul Lugovaya 3B, Rostov-na-Donu, 344002, Russia

 

BEKS BLUE

9263186

39817

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-28 02:10

GR KDM
KARDAMYLA

ETA: 2023-01-30 00:00

Ship manager/Commercial manager BLUE MARITIME & TRADING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.
Registered owner BLUE MARITIME & TRADING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

CHAMPION TERN

9155767

47363

Norway

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-28 03:28

IN IXY
KANDLA

ETA: 2023-02-17 01:30

Ship manager/Commercial manager CHAMPION TANKERS AS Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway.
Registered owner CHAMPION SHIPPING AS Care of Champion Tankers AS, Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway

 

BA FLOT 18

9838199

7900

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-01-28 22:18

TR CEY
CEYHAN

ETA: 2023-02-06 03:30

Registered owner BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.
Ship manager/Commercial manager BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.

 

SEA AMETHYST
Crude Oil Tanker
CPC

9920693

157146

Greece

RU NOVOROSSIYSK ANCH

ATD: 2023-01-21 02:37

IT LIV
LIVORNO

ETA: 2023-02-07 15:00

Ship manager/Commercial manager PANTHEON TANKERS MANAGEMENT 354, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.
Registered owner BLAKE MARITIME INC-LIB Care of Pantheon Tankers Management d, 354, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

BRUNO

9273650

46101

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-29 01:23

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-05 13:00

Ship manager/Commercial manager PALERMO SA 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.
Registered owner BRUNO MARITIME INC Care of Palermo SA, 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.

 

ALATAU
Crude Oil Tanker
CPC

9416551

115896

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-20 01:24

HR OMI
OMISALJ

ETA: 2023-02-07 09:00

Ship manager/Commercial manager COLUMBIA SHIPMANAGEMENT-GEU Grosse Elbstrasse 275, 22767 Hamburg, Germany.
Registered owner ALATAU SHIPPING D Care of Columbia Shipmanagement (Deutschland) GmbH, Grosse Elbstrasse 275, 22767 Hamburg, Germany

 

HEBE
Crude Oil Tanker

9259185

107144

Panama

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-19 01:00

IN SIK
SIKKA

ETA: 2023-02-06 09:30

Ship manager/Commercial manager ONBOARD SHIP MANAGEMENT D Flat A, 15th Floor, Hiller Commercial Building, 65-67, Bonham Strand East, Sheung Wan, Hong Kong, China.
Registered owner LOIRE SHIPPING INC Care of OnBoard Ship Management d, Flat A, 15th Floor, Hiller Commercial Building, 65-67, Bonham Strand East, Sheung Wan, Hong Kong, China.

 

EPHESOS
Crude Oil Tanker
CPC

9607423

164732

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-22 10:00

KR YOS
YEOSU

ETA: 2023-03-03 12:00 (UTC +9)

Ship manager/Commercial manager ANDRIAKI SHIPPING CO D-MAI 9, Fragkokklisias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.
Registered owner ELIA NAVIGATION D Care of Andriaki Shipping Co d, 9, Fragkokklisias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

MARLIN SICILY
Crude Oil Tanker
CPC

9835848

149999

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-23 04:44

SG SIN
SINGAPORE

ETA: 2023-02-23 04:00

Ship manager/Commercial manager COLUMBIA SHIPMANAGEMENT-GEU Grosse Elbstrasse 275, 22767 Hamburg, Germany.
Registered owner SFL SICILY INC Care of Columbia Shipmanagement (Deutschland) GmbH, Grosse Elbstrasse 275, 22767 Hamburg, Germany.

 

BYZANTION

9315898

39589

Marshall Is

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-28 14:52

BS FPO
FREEPORT

ETA: 2023-02-22 05:00 (UTC -5)

Ship manager/Commercial manager TSAKOS SHIPPING & TRADING SA Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner BYZANTION MARINE CO D Care of Tsakos Shipping & Trading SA, Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

CHEM NICHOLAS

9374416

38396

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-31 01:02

EG ALY
ALEXANDRIA

ETA: 2023-02-06 14:00

Ship manager/Commercial manager HELLENIC TANKERS CO D 3, Mouson Street, Kifisia, 145 63 Athens, Greece.
Registered owner FENIX ENTERPRISES SA Care of Hellenic Tankers Co d, 3, Mouson Street, Kifisia, 145 63 Athens, Greece

 

SEARUNNER
Crude Oil Tanker
CPC

9765029

114129

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-22 20:13

PORT SAID???

 

Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Registered owner HIGHWAY NAVIGATION CO Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece

 

VF TANKER 13

9645023

7026

Russia

Єйськ

ATD: 2023-01-27 13:49

TR TEK
TEKIRDAG

ATA: 2023-02-03 17:37

Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia

 

CONFIDENCE
Crude Oil Tanker

9280366

71024

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-20 21:00

TR DYL
DORTYOL
AE KLF
KHOR FAKKAN

06-02 землетрус

ETA: 2023-02-19 16:00

Registered owner DEEPSEA AGENCY D 94, Vasileos Georgiou B' Street, Glyfada, 166 10 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager DYNACOM TANKERS MANAGEMENT D 94, Poseidonos Avenue & 2, Nikis Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

YASH

9231183

37320

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-31 04:07

TR KFZ
KORFEZ

ATA: 2023-02-03 20:05

Ship manager/Commercial manager SAFESEA TRANSPORT INC Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA.
Registered owner YASH TANKERS D Care of Safesea Transport Inc, Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA

 

NISSOS CHRISTIANA
Crude Oil Tanker
CPC

9694658

114264

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-29 10:26

TR KFZ
KORFEZ

ATA: 2023-02-04 07:10

Ship manager/Commercial manager KYKLADES MARITIME CORP 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.
Registered owner CHRISTIANA MARINE CORP Care of Kyklades Maritime Corp (Kyklades Naftiki Eteria), 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece

 

TVERSKOY BRIDGE

9344033

46564

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-31 14:02

TR M EREGLISI ANCH

ATA: 2023-02-04 07:21

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner RURAL SHIPPING D Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates

 

NS SILVER

9309576

47197

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-31 17:56

PORT SAID ???

 

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner BETHANY CARRIERS D Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.

 

LENI P.
Crude Oil Tanker

9594133

158640

Marshall Is

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-01-24 00:02

PORT SAID
GR LAKONIKOS GULF

ATA: 2023-02-06 08:22

Registered owner SUMMERTON INVESTMENTS CORP-MAI Care of Marine Trust d, Vergoti Square, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager MARINE TRUST D-MAI Vergoti Square, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

DALI
Crude Oil Tanker
CPC

9787936

115281

Cayman Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-23 14:23

NL MSV
ROTTERDAM MAASVLAKTE

ATA: 2023-02-17 12:58

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner CHARLOTTE OWNERS INC Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

AEGEAN POWER
Crude Oil Tanker
CPC

9338905

115754

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-24 05:58

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-09 12:00

Registered owner ICE PLANT NAVIGATION D Care of Arcadia Shipmanagement Co d, 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager ARCADIA SHIPMANAGEMENT CO D 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.

 

HS BURAQ
Crude Oil Tanker

9381732

112521

Liberia

RU TUA
TUAPSE
RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-01-18 05:24
ATD: 2023-01-24 12:00

TN RDS
RADES
GR LAKONIKOS GULF

ETA: 2023-02-03 10:00
ATA: 2023-02-09 13:21

Ship manager/Commercial manager HS BURAQ D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Registered owner HS BURAQ D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

NANTUCKET
Crude Oil Tanker
CPC

9600865

156902

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-23 23:02

IN SIKKA ANCH

ATA: 2023-02-20 08:42

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner AMAHEA OWNING CO D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

AMIF

9396373

40429

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-01 05:22

SN DKR
DAKAR

ETA: 2023-02-20 12:00 UTC

Ship manager/Commercial manager SEA TRANSPORT SERVICES NIGERIA 31B, Marine Road, Lagos, Nigeria.
Registered owner SEA TRANSPORT SERVICES NIGERIA 31B, Marine Road, Lagos, Nigeria

 

SENSUS

9296585

45896

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-01 03:39

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-02-06 15:00

Ship manager/Commercial manager HS SENSUS D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Registered owner HS SENSUS D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

ATOLL

9289738

46994

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-30 22:50

GR AGT
AGIOI THEODOROI

ETA: 2023-03-02 01:00

Ship manager/Commercial manager GARDSEA SHIPPING INC Care of m/s Gatik Ship Management, E-306, 3rd Floor, Eastern Business District, Neptune Magnet Mall, Lal Bahadur Shastri Road, Bhandup (W), Mumbai, 400078, India.
Registered owner GARDSEA SHIPPING INC Care of m/s Gatik Ship Management, E-306, 3rd Floor, Eastern Business District, Neptune Magnet Mall, Lal Bahadur Shastri Road, Bhandup (W), Mumbai, 400078, India

 

BERENIKE

9253234

39575

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-02 00:27

TN LSK
SKHIRA

ETA: 2023-02-08 06:30

Ship manager/Commercial manager TSAKOS CONBULK SERVICES TCB Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner AVANTI SHIPPING CO Care of Tsakos Conbulk Services (TCB) d, Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

MINERVA LYDIA

9262900

47999

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-02 02:09

NL RTM
ROTTERDAM

ETA: 2023-02-15 18:00

Ship manager/Commercial manager MINERVA MARINE INC 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner JAMELIA MARINE CO Care of Minerva Marine Inc, 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

ANGI

9253246

37211

Maa

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-03 07:59

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-06 23:25

Registered owner MAP HPT I LLC Care of Ancora Investment Trust Inc, 3A, Artemisiou & Themidos Streets, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager ANCORA INVESTMENT TRUST INC 3A, Artemisiou & Themidos Streets, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

ACHILLEAS
Crude Oil Tanker
CPC

9458494

157883

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-24 16:48

CN QZJ
QUANZHOU

ETA: 2023-03-06 12:00

Registered owner NORTHERN KING SHIPPING Care of Sun Enterprises d, 47-49, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.
Ship manager/Commercial manager SUN ENTERPRISES D-LIB 47-49, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

 

IRTYSH RIVER

9435375

7073

Russia

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-01 10:44

TR ALA
ALANYA

ETA: 2023-02-09 03:00

Ship manager/Commercial manager ENEYA LLC Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.
Registered owner SBK DOLINA LLC Care of 'Eneya' LLC, Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.

 

MARFA
Crude Oil Tanker
CPC

9773478

159513

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-25 03:00

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-10 23:00

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner ZILLS OWNING CO D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

NISSOS TINOS
Crude Oil Tanker

9886782

157447

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-25 16:14

IN SIK
SIKKA

ETA: 2023-02-20 03:30

Ship manager/Commercial manager KYKLADES MARITIME CORP 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.
Registered owner DANAIS MARITIME CORP Care of Kyklades Maritime Corp (Kyklades Naftiki Eteria), 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.

 

AEGEAN MYTH
Crude Oil Tanker
CPC

9348479

115838

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-25 16:02

HR OMI
OMISALJ

ATA: 2023-02-11 10:25

Ship manager/Commercial manager ARCADIA SHIPMANAGEMENT CO D 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.
Registered owner HELLENIC ANGEL SHIPPING Care of Arcadia Shipmanagement Co d, 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.

 

DEA SKY
Crude Oil Tanker
CPC

9410181

166092

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-26 08:03

KR USN
ULSAN

ETA: 2023-03-08 10:00 (UTC +9)

Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner DUNSLEY NAVIGATION SA Care of Dea Tankers d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

SEAOATH
Crude Oil Tanker

9290361

105472

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-27 01:14

NL RTM
ROTTERDAM

ETA: 2023-02-18 09:00

Registered owner SEACARGO SHIPPING D Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

 

THESEUS
Crude Oil Tanker

9304825

109266

St. Kitts and Nevis

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-25 17:03

GH TEMA
Ghana [GH]

ETA: 2023-02-24 12:00 UTC

Ship manager/Commercial manager GATIK SHIP MANAGEMENT M/S E-306, 3rd Floor, Eastern Business District, Neptune Magnet Mall, Lal Bahadur Shastri Road, Bhandup (W), Mumbai, 400078, India. Registered owner ZEUS SHIPPING & MARINE INC Care of m/s Gatik Ship Management, E-306, 3rd Floor, Eastern Business District, Neptune Magnet Mall, Lal Bahadur Shastri Road, Bhandup (W), Mumbai, 400078, India

 

BEKS EBRU
Crude Oil Tanker

9308132

49911

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-03 02:07

OM SOH
SOHAR
changed the port of destination to
MT MLA
VALLETTA
changed the port of destination to
IT AUG
AUGUSTA

ETA: 2023-02-19 16:00
ETA: 2023-02-10 01:00
ATA: 2023-02-11 10:10

Ship manager/Commercial manager MAERSK TANKERS MR K/S Holmbladsgade 133, 2300 Copenhagen, Denmark.
Registered owner DOLPHIN MARITIME & TRADING-MAI Care of Maersk Tankers MR K/S, Holmbladsgade 133, 2300 Copenhagen, Denmark

 

ALPINE LINK

9478614

50209

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-30 17:04

IN SIK
SIKKA

ETA: 2023-02-17 17:30

Ship manager/Commercial manager SEA WORLD MANAGEMENT & TRADING J Laliotis Building, 8, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.
Registered owner APOLLO SHIPOWNING INC Care of Sea World Management & Trading Inc, J Laliotis Building, 8, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

VOLGA RIVER

9435363

7074

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-02 18:00

TR ISK
ISKENDERUN

ETA: 2023-02-11 11:00

Ship manager/Commercial manager ENEYA LLC Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.
Registered owner SBK DOLINA LLC Care of 'Eneya' LLC, Room 56, ulitsa Kapitana Krasnova 31, Astrakhan, 414016, Russia.

 

FIDAN

9423736

49999

Turkey

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-02 10:00

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-08 16:00

Ship manager/Commercial manager ZAMANTI DENIZCILIK Istanbul, Turkey.
Registered owner ZAMANTI DENIZCILIK Istanbul, Turkey

 

HORIZON ATHENA

9407378

50242

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-02 11:21

TR IZT
IZMIT

ETA: 2023-02-04 21:00

Ship manager/Commercial manager HORIZON TANKERS D SA 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece.
Registered owner SILVERADO NAVIGATION SA Care of Horizon Tankers d SA, 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece

 

VIALLI

9538153

52422

Singapore

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-04 11:18

AE FJR
FUJAIRAH

ATD: 2023-02-28 19:04

Ship manager/Commercial manager STAMFORD SHIP MANAGEMENT PTE 08-04, 137, Telok Ayer Street, Singapore 068602
Registered owner MINSHENG YANGHUI TIANJIN SHPG Care of Stamford Ship Management Pte d, 08-04, 137, Telok Ayer Street, Singapore 068602

 

FOTUO

9293959

40158

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-03 05:19

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-07 18:00

Ship manager/Commercial manager LEDRI SHIPPING CO D Daire 345, Kat 35, A1 Block, Mazaya Plaza Ritim, Zuhal Caddesi 46, Cevizli Mah, Maepe, 34846 Istanbul, Turkey.
Registered owner LEDRI SHIPPING CO D Daire 345, Kat 35, A1 Block, Mazaya Plaza Ritim, Zuhal Caddesi 46, Cevizli Mah, Maepe, 34846 Istanbul, Turkey.

 

KRITI DIAMOND
Crude Oil Tanker

9249075

166739

Liberia

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-01-25 19:38

GR JSY
SYROS
changed the port of destination to
GR LAKONIKOS GULF

ETA: 2023-02-10 01:30
ATD: 2023-02-11 05:40

Ship manager/Commercial manager AVIN INTERNATIONAL D 12A, Irodou Attikou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner AINE MARINE SA Care of Avin International d, 12A, Irodou Attikou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

RIVERSIDE
Crude Oil Tanker

9412464

115445

Maa

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-01-27 16:13

SG SIN
SINGAPORE

 

Registered owner GLORY RIVERSIDE NAVIGATION D Care of Active Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, 2 Caddesi 5, Dudullu OSB Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.
Ship manager/Commercial manager ACTIVE DENIZCILIK VE GEMI 2 Caddesi 5, Dudullu OSB Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

 

ENERGY TRIUMPH
Crude Oil Tanker
CPC

9817614

157470

Isle of Man

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-27 01:39

FR FOS
FOS SUR MER

ETA: 2023-02-14 01:00

Registered owner FORTUNE GRIND SHIPPING D Care of Golden Energy Management SA, 2, G (Gama) Street, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager GOLDEN ENERGY MANAGEMENT SA 2, G (Gama) Street, Elliniko, 167 77 Athens, Greece

 

MONTE ULIA
Crude Oil Tanker
CPC

9803285

156424

Portugal

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-28 08:40

FR LEH
LE HAVRE

ETA: 2023-02-19 08:00

Ship manager/Commercial manager IBAIZABAL TANKERS SL Tomas Olabarri Kaia 4, 48930 Getxo (Bizkaia), Spain.
Registered owner NAVIERA PAGASARRI 545 SL Care of Ibaizabal Tankers SL, Tomas Olabarri Kaia 4, 48930 Getxo (Bizkaia), Spain.

 

BOUBOULINA
Crude Oil Tanker
CPC

9298753

163759

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-27 14:49

KR USN
ULSAN

ETA: 2023-03-09 13:00 (UTC +9)

Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner BOUBOULINA ENE Care of Dea Tankers d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

MINERVA DOXA
Crude Oil Tanker

9304617

159438

Greece

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-01-28 08:48

LAKONIKOS GREECE

ATA: 2023-02-10 13:58

Registered owner DOXA ENE Care of Minerva Marine Inc, 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager MINERVA MARINE INC 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

MARBEL

9220938

42721

Cook Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-05 15:26

TR MAR
MARMARA EREGLISI

ATA: 2023-02-09 10:59

Ship manager/Commercial manager INDO GULF SHIP MANAGEMENT LLC Office 1302, Golden Tower, Opposite Marbella Resort, Buhaira Corniche Road, Al Majaz 1, PO Box 53269, Sharjah, United Arab Emirates.
Registered owner PACIFICDOCK D Care of Indo Gulf Ship Management LLC, Office 1302, Golden Tower, Opposite Marbella Resort, Buhaira Corniche Road, Al Majaz 1, PO Box 53269, Sharjah, United Arab Emirates

 

BEKS T REX

9337327

50548

Marshall Is

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-06 00:39

TR MAR
MARMARA EREGLISI

ETA: 2023-02-08 23:00

Ship manager/Commercial manager BEKS TANKER ISLETMECILIGI AS Kapi 3, Kore Sehitleri Caddesi 48-50, Esentepe Mah, Sisli, Istanbul, Turkey.
Registered owner T REX MARITIME & TRADING INC Care of Beks Tanker Isletmeciligi AS, Kapi 3, Kore Sehitleri Caddesi 48-50, Esentepe Mah, Sisli, Istanbul, Turkey.

 

BEKS NAZ

9263198

39819

Marshall Is

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-05 02:13

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-09 22:14

Ship manager/Commercial manager BEKS GEMI ISLETMECILIGI VE TIC Kore Sehitleri Caddesi 48/50, Esentepe Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.
Registered owner NAZ MARITIME & TRADING INC Care of Beks Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS (Beks Shipmanagement & Trading SA), Kore Sehitleri Caddesi 48/50, Esentepe Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

 

ALICANTE
Crude Oil Tanker
CPC

9527855

115551

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-28 22:17

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-14 23:00

Registered owner ARMIDE OWNING CO D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

SOUTHPORT
Crude Oil Tanker

9408530

115462

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-30 11:00

IN MUN
MUNDRA

ETA: 2023-02-25 12:30

Registered owner MIGHTY SOUTHPORT NAVIGATION Care of Active Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, 2 Caddesi 5, Dudullu OSB Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.
Ship manager/Commercial manager ACTIVE DENIZCILIK VE GEMI 2 Caddesi 5, Dudullu OSB Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

 

SAGAR VIOLET
Crude Oil Tanker

9292981

105274

Palau

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-28 16:32

TR DYL
DORTYOL

ATA: 2023-02-17 04:41

Ship manager/Commercial manager LAGOSMARINE D 2, Andrea Araouzou Street, 4150 Limassol, Cyprus.
Registered owner SAGAR SHIPHOLDING SA Care of Lagosmarine d, 2, Andrea Araouzou Street, 4150 Limassol, Cypru

 

CLARITY

9416381

50392

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-04 14:53

GI GIB
GIBRAAR

ETA: 2023-02-16 21:00

Ship manager/Commercial manager SEA PIONEER SHIPPING CORP-LIB 7th Floor, Bacolitsas Building, 284, Kifisias Avenue, Chalandri, 152 32 Athens, Greece.
Registered owner LOYAY MARINE INC Care of Sea Pioneer Shipping Corp, 7th Floor, Bacolitsas Building, 284, Kifisias Avenue, Chalandri, 152 32 Athens, Greece.

 

CARMEL
Crude Oil Tanker
CPC

9308857

104955

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-01 02:08

IT AUG
AUGUSTA

ETA: 2023-02-14 01:01

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner RANGER NAVIGATION D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

EURONIKE
Crude Oil Tanker
CPC

9299678

164565

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-30 05:41

FR FOS
FOS SUR MER

ETA: 2023-02-16 21:00

Ship manager/Commercial manager TSAKOS SHIPPING & TRADING SA Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece
Registered owner PARTANKERS IX AS Care of Tsakos Shipping & Trading SA, Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

DEA MARINER
Crude Oil Tanker
CPC

9579573

157638

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-31 06:07

GR PIR
PIRAEUS

ETA: 2023-02-13 07:30

Registered owner DEA MARINER ENE Care of Dea Tankers d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

SW CAP FERRAT I

9231614

36031

Panama

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-05 03:58

IN IXY
KANDLA

ETA: 2023-02-26 12:30

Ship manager/Commercial manager SEA WORLD MANAGEMENT SAM Block B-D, 7th Floor, Le Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monaco-Ville, Monaco.
Registered owner SW CAP FERRAT SHIPPING LLC Care of Sea World Management SAM, Block B-D, 7th Floor, Le Gildo Pastor Center, 7, rue du Gabian, 98000 Monaco-Ville, Monaco.

 

SCF AMUR

9333436

47095

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-01-26 21:20

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-11 19:00

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner CARRIER TANKER INC Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates

 

PRIME V

9459242

45996

Panama

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-10 06:58

TR M EREGLISI ANCH

ATA: 2023-02-12 12:54

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner DANTE SHIPPING ENTERPRISES SA Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

SABAHAT TELLI

9112870

4442

Turkey

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-05 21:49

TR LMA
LIMAS

ATA: 2023-02-12 13:38

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

VF TANKER 17

9645061

7013

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-04 04:27

SD PZU
PORT SUDAN

ETA: 2023-02-21 11:00

Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

MARAN HERMIONE
Crude Oil Tanker
CPC

9779379

156458

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-01 16:33

GR PME
PACHI

ATA: 2023-02-15 20:00

Ship manager/Commercial manager MARAN TANKERS MANAGEMENT INC 216-226, Doiranis Street, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.
Registered owner FABIAZZO MARITIME SA Care of Maran Tankers Management Inc, 216-226, Doiranis Street, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

BESIKTAS DARDANELLES
Crude Oil Tanker
CPC

9292199

163750

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-01 22:00

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-14 13:00

Registered owner WINDS TANKER CO D-MAI Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.
Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

ITHAKI WARRIOR
Crude Oil Tanker
CPC

9765366

159962

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-02 02:55

IT AUG
AUGUSTA

ATA: 2023-02-17 01:02

Ship manager/Commercial manager POLEMBROS SHIPPING D 82, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.
Registered owner KAYSTROS SHIPPING D Care of Polembros Shipping d, 82, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

DUGI OTOK
Crude Oil Tanker
CPC

9334727

108414

Croatia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-02 15:56

FR FOS
FOS SUR MER

ETA: 2023-02-18 05:00

Registered owner DUGI OTOK SHIPPING LLC Care of Tankerska Plovidba dd, ulica Bozidara Petranovica 4, HR-23000 Zadar, Croatia.
Ship manager/Commercial manager TANKERSKA PLOVIDBA DD ulica Bozidara Petranovica 4, HR-23000 Zadar, Croatia.

 

SOUNION
Crude Oil Tanker
CPC

9312145

163759

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-03 21:05

CN NBG
NINGBO

ETA: 2023-03-13 20:00

Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner SOUNION ENE Care of Dea Tankers d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

TILOS I
Crude Oil Tanker
CPC

9800271

149999

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-05 07:50

HR OMI
OMISALJ

ETA: 2023-02-17 21:00

Ship manager/Commercial manager DYNACOM TANKERS MANAGEMENT D 94, Poseidonos Avenue & 2, Nikis Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Registered owner MAGE SHIPPING D 94, Poseidonos Avenue & 2, Nikis Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

KOYSUG

8883252

2700

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-01-30 03:22

LY TIP
TRIPOLI

ATD: 2023-02-21 12:12

Ship manager/Commercial manager TRAVELER SHIPPING D Promzona Zarechnaya, ul Lugovaya 3B, Rostov-na-Donu, 344002, Russia.
Registered owner TRAVELER SHIPPING D Promzona Zarechnaya, ul Lugovaya 3B, Rostov-na-Donu, 344002, Russia.

 

EUROLEADER
Crude Oil Tanker

9290385

159062

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-05 07:03

AE FJR
FUJAIRAH

ETA: 2023-02-27 12:00

Ship manager/Commercial manager EUROTANKERS INC 5th Floor, 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.
Registered owner MAREA HOLDINGS D Care of Eurotankers Inc, 5th Floor, 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

SCORPIO
Crude Oil Tanker
CPC

9389071

107157

Cayman Is

RU NOVOROSSIYSK ANCH

ATD: 2023-02-03 12:35

GR PME
PACHI

ETA: 2023-02-18 06:00

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner FANTASEA NAVIGATION D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

GARMONIA

9616955

7431

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-05 16:40

EG DAM
DAMIETTA

ETA: 2023-02-19 14:00

Ship manager/Commercial manager PRIME SHIPPING LLC-RUS 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia.
Registered owner PB NORGE AS Care of Prime Shipping LLC, 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia.

 

BUTTERFLY

9273246

46048

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-11 00:28

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-14 08:00

Ship manager/Commercial manager IMS SA 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.
Registered owner OCTANS SHIP D Care of IMS SA, 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece

 

BA FLOT 19

9838204

7881

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-05 14:29

EG DAM
DAMIETTA

ATA: 2023-02-17 15:18

Registered owner BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.
Ship manager/Commercial manager BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.

 

BA FLOT 11

9804239

7012

Russia

RU TMR TEMRYUK

ATD: 2023-02-03 19:02

TR YAR
YARIMCA

ATA: 2023-02-13 08:24

Ship manager/Commercial manager BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.
Registered owner BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia

 

VF TANKER 8

9640566

7017

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-09 00:54

TR TEK
TEKIRDAG

ATA: 2023-02-14 08:13

Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

ESEN KA

9311751

36993

Turkey

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-10 12:02

TR KFZ
KORFEZ

ATA: 2023-02-14 07:43

Ship manager/Commercial manager WHITE TANKERS GEMI ISLET Apartmani 57, Denizciler Ticaret Merkez, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.
Registered owner WHITE TANKERS GEMI ISLET Apartmani 57, Denizciler Ticaret Merkez, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

HORIZON ARMONIA

9407354

50326

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-11 21:08

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-14 13:15

Ship manager/Commercial manager HORIZON TANKERS D SA 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece.
egistered owner BOYERO SHIPPING D Care of Horizon Tankers d SA, 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece

 

HS EVERETT
Crude Oil Tanker

9410870

113010

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-03 00:51

IN SIK
SIKKA

ETA: 2023-02-28 12:00

Ship manager/Commercial manager HS EVERETT D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Registered owner HS EVERETT D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

SIG

9735335

6619

Russia

UA FEO
FEODOSIYA

 

PORT SAID

ETA: 2023-02-17 18:00

Registered owner UGRA-LEASING LLC ul Krupskaya 25, Khanty-Mansiysk, Khanty-Mansiyskiy AO, 628011, Russia.
Ship manager/Commercial manager TRANSPETROCHART LLC Office 44N, Litera A, prospekt Kolomyazhskiy 33/2, St Petersburg, 197341, Russia.

 

YAZ

9735323

6619

Russia

UA FEO
FEODOSIYA

 

EG PSD
PORT SAID

ETA: 2023-02-18 10:59

Ship manager/Commercial manager TRANSPETROCHART LLC Office 44N, Litera A, prospekt Kolomyazhskiy 33/2, St Petersburg, 197341, Russia.
Registered owner TRANSPETROCHART LLC Office 44N, Litera A, prospekt Kolomyazhskiy 33/2, St Petersburg, 197341, Russia.

 

SEALION I

9234501

45467

Panama

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-11 06:31

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-02-15 16:00

Ship manager/Commercial manager IMZA MARINE DENIZCILIK AS Akasya Sokak, Postane Mah, 5, Tuzla, 34070 Istanbul, Turkey.
Registered owner TRIDENT TRINITY D Care of Imza Marine Denizcilik AS, Akasya Sokak, Postane Mah, 5, Tuzla, 34070 Istanbul, Turkey

 

LOYAY

9655468

7025

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-05 16:54

TR TUZ
TUZLA

ATA: 2023-02-15 13:01

Ship manager/Commercial manager PRIME SHIPPING LLC-RUS 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia
Registered owner SVL MARITIME D D Care of Prime Shipping LLC, 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia.

 

GAVI C

9391361

37606

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-11 11:30

MT MAA OPL ANCH

ATA: 2023-02-22 02:12

Ship manager/Commercial manager CHEMNAV SHIPMANAGEMENT D National Road Athens, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.
Registered owner STEEANK MARITIME D Care of Chemnav Shipmanagement d, National Road Athens, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.

 

PORTO FISCARDO

9561930

45945

Panama

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-12 18:44

GR LAKONIKOS GULF

ATA: 2023-02-23 16:41

Ship manager/Commercial manager SEA TRADE MARINE SA 108, Vasileos Pavlou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner HASHIHAMA SHIPPING PTE D Care of Sea Trade Marine SA, 108, Vasileos Pavlou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

NS BORA
Crude Oil Tanker

9412335

156697

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-02 15:08

IN PRT
PARADIP

ETA: 2023-03-05 16:00

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner NS BORA SHIPPING INC Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.

 

SEATRIBUTE
Crude Oil Tanker
CPC

9857468

111932

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-06 05:19

IT AUG
AUGUSTA

ETA: 2023-02-18 11:00

Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Registered owner KALI MARINE D Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

 

DEA COMMANDER
Crude Oil Tanker
CPC

9418157

157477

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-06 22:17

IN SIK
SIKKA

ETA: 2023-03-02 15:00

Registered owner ZONA MARITIME INC 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

AEGEAN VISION
Crude Oil Tanker
CPC

9645437

158871

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-06 11:36

CN QZJ
QUANZHOU

ETA: 2023-03-15 12:00

Ship manager/Commercial manager ARCADIA SHIPMANAGEMENT CO D 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.
Registered owner NEW HORIZON MARINE CO Care of Arcadia Shipmanagement Co d, 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece

 

HACI KEMAL KA

9315757

37627

Turkey

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-14 01:00

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-16 06:59

Ship manager/Commercial manager TRANS KA TANKER Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.
Registered owner AKBASOGLU FOREIGN TRADE & SHIP Care of TRANS KA Tanker Isletmeciligi Tic d Sti (TRANS KA Tanker Management Co d), Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

EVRENYE

8920579

4710

Turkey

RU TMR TEMRYUK

ATD: 2023-02-10 21:03

TR DRC
DERINCE

ATA: 2023-02-16 10:05

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

ATLAS STAR

9376828

38289

Maa

RU TAM TAMAN

ATD: 2023-02-13 01:00

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-17 18:00

Ship manager/Commercial manager LION BULK CARRIERS INC 1, Zisimopoulou Street & Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.
Registered owner ATLAS STAR SHIPPING D Care of Lion Bulk Carriers Inc, 1, Zisimopoulou Street & Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

NORTHSEA 1

9334296

6232

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-12 01:52

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-16 09:00

Ship manager/Commercial manager HS NORTHSEA I D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.
Registered owner HS NORTHSEA I D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

MIDVOLGA 2

9735139

6573

Russia

RU ROV ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-10 01:00

EG DAM
DAMIETTA

ETA: 2023-02-21 08:00

Ship manager/Commercial manager MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.
Registered owner MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.

 

EVAGORAS
Crude Oil Tanker

9239484

165209

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-14 06:13

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-17 15:54

Ship manager/Commercial manager NAVIG8 ASIA PTE D 20-04, UIC Building, 5, Shenton Way, Singapore 068808
Registered owner EVAGORAS SHIPPING CO D Care of Navig8 Asia Pte d, 20-04, UIC Building, 5, Shenton Way, Singapore 068808

 

KOCATEPE

9274666

37082

Marshall Is

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-14 00:52

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-17 01:15

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.
Registered owner KOCATEPE SHIPPING D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

MUSA DZHALIL

9766140

7062

Russia

RU ROV ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-11 01:12

TR SSX
SAMSUN

ETA: 2023-02-17 11:00

Ship manager/Commercial manager SAFASCO LLC Office 427, 2-N, Unit 204, Liter A, ul Savushkina 83/3, St Petersburg, 197374, Russia.
Registered owner SAFASCO LLC Office 427, 2-N, Unit 204, Liter A, ul Savushkina 83/3, St Petersburg, 197374, Russia.

 

STAR C

9411135

37836

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK
RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-11 22:12
ATD: 2023-02-14 18:00

LY BEN
BENGHAZI

ATD: 2023-02-25 20:26

Ship manager/Commercial manager KOROTANK MARITIME D Care of Navios Tankers Management Inc, 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.
Registered owner KOROTANK MARITIME D Care of Navios Tankers Management Inc, 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

CHEETAH II

9222560

47131

Panama

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-10 01:36

GR LAKONIKOS GULF

ATD: 2023-02-23 07:56

Ship manager/Commercial manager IMZA MARINE DENIZCILIK AS Akasya Sokak, Postane Mah, 5, Tuzla, 34070 Istanbul, Turkey.
Registered owner TRIDENT MODESTY D Care of Imza Marine Denizcilik AS, Akasya Sokak, Postane Mah, 5, Tuzla, 34070 Istanbul, Turkey.

 

AYSE TELLI

9122112

5764

Turkey

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-14 02:05

TR LMA
LIMAS

ATA: 2023-02-18 08:11

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

DEMETER

9258674

46349

Panama

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-13 23:00

AE FJR
FUJAIRAH

ETA: 2023-03-16 00:00

Ship manager/Commercial manager GERHARD SHIPPING D Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China.
Registered owner TISA SHIPPING INC Care of Gerhard Shipping d, Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China

 

JANAKI

9259915

35648

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-11 14:52

LY BEN
BENGHAZI

ATA: 2023-02-21 09:40

Ship manager/Commercial manager SAFESEA GROUP LLC Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA.
Registered owner ANYA SHIPPING D Care of Safesea Group LLC, Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA.

 

EBN HAWKEL
Crude Oil Tanker
CPC

9874507

112003

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-11 19:33

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-18 22:58

Ship manager/Commercial manager GENERAL NATIONAL MARITIME Mahlet Alwahda Alarabia, PO Box 80173, Gergarish Road, Abu Nawas, Tripoli, Libya.
Registered owner GOLDEN DRY BULK CO D Care of General National Maritime Transport Co (GNMTC), Mahlet Alwahda Alarabia, PO Box 80173, Gergarish Road, Abu Nawas, Tripoli, Libya.

 

BA FLOT 16

9829069

7902

Russia

RU ROV ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-05 11:24

TR TUZ
TUZLA

ATA: 2023-02-19 15:02

Registered owner BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia
Ship manager/Commercial manager BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia

 

OTTOMAN EQUITY
Crude Oil Tanker

9404950

149999

Turkey

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-05 12:44

IN VAD
VADINAR

ETA: 2023-03-05 05:30

Ship manager/Commercial manager GUNGEN DENIZCILIK VE TICARET Halici Sokak 9, Gaziosmanpasa Mah, Cankaya, 06700 Ankara, Turkey.
Registered owner GUNGEN DENIZCILIK VE TICARET Halici Sokak 9, Gaziosmanpasa Mah, Cankaya, 06700 Ankara, Turkey

 

IONIC ANASSA
Crude Oil Tanker
CPC

9779795

114718

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-10 08:41

ES CAS
CASTELLON

ETA: 2023-02-24 04:00

Ship manager/Commercial manager IONIC SHIPPING MGT INC 93, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.
Registered owner IONIC ANASSA INC Care of Ionic Shipping (Mgt) Inc, 93, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

DARNIA

9336464

45704

Panama

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-15 04:25

SN DKR
DAKAR

ETA: 2023-03-04 08:00 UTC

Ship manager/Commercial manager PENINSULA ENERGY FZE 4th Floor, Office No 420, One UAQ Building, UAQ Free Trade Zone, Umm al Quwain, United Arab Emirates.
Registered owner PENINSULA ENERGY FZE 4th Floor, Office No 420, One UAQ Building, UAQ Free Trade Zone, Umm al Quwain, United Arab Emirates.

 

OWN II

9236640

46159

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-13 13:05

TR DYL
DORTYOL

ETA: 2023-02-22 21:00

Ship manager/Commercial manager HANSA SHIPPING GMBH & CO KG An der Alster 9, 20099 Hamburg, Germany.
Registered owner HS OWN II D Care of Hansa Shipping GmbH & Co KG, An der Alster 9, 20099 Hamburg, Germany.

 

GEORGIA

9302683

40327

Maa

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-17 12:32

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-20 11:28

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Registered owner TRIGGER SHIPPING D Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

BEKS LINA

9263203

40002

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-17 00:53

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-20 11:03

Ship manager/Commercial manager BEKS GEMI ISLETMECILIGI VE TIC Kore Sehitleri Caddesi 48/50, Esentepe Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.
Registered owner LINA MARITIME & TRADING INC Care of Beks Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS (Beks Shipmanagement & Trading SA), Kore Sehitleri Caddesi 48/50, Esentepe Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

 

SEA MAJESTY
Crude Oil Tanker
CPC

9601223

158322

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-11 00:41

NL RTM
ROTTERDAM

ETA: 2023-03-02 20:00

Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Registered owner TRUENORTH NAVIGATION D Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

 

FLAVIN
Crude Oil Tanker
CPC

9787912

115126

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-10 11:57

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-24 02:00

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner ADELASIA OWNERS INC Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

DUKE II

9254240

47024

Panama

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-17 02:36

SN DKR
DAKAR

ETA: 2023-03-03 08:00 UTC

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner SAGITTARIUS MARITIME VENTURES Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

SEASPRITE
Crude Oil Tanker
CPC

9711468

113998

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-11 05:05

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-23 23:00

Registered owner RIVIERA MARINE D Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

 

PERICLES

9396488

50564

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-17 16:39

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-21 14:00

Ship manager/Commercial manager IMS SA 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.
Registered owner VERONA MARITIME SA Care of IMS SA, 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece

 

NAZAN

9373747

4607

Panama

RU KZP KAVKAZ

ATD: 2023-02-13 18:00

TR LMA
LIMAS

ATA: 2023-02-21 15:21

Ship manager/Commercial manager BURTRANS DENIZCILIK Kat 7, Colakoglu Plaza, Saniye Ermutlu Sokak, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.
Registered owner BURTRANS DENIZCILIK Kat 7, Colakoglu Plaza, Saniye Ermutlu Sokak, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

 

BA FLOT 14

9804215

7032

Russia

RU KZP
KAVKAZ

ATD: 2023-02-09 23:14

TR LMA
LIMAS

ATA: 2023-02-22 11:09

Registered owner BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.
Ship manager/Commercial manager BF TANKER LLC Office 702, Liter P, prospekt Bolshoy VO 80, St Petersburg, 190000, Russia.

 

ILGAZ

9112882

4442

Turkey

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-16 14:20

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-22 11:43

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

MIDVOLGA 3

9735141

6573

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-15 19:08

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-02-24 03:00

Ship manager/Commercial manager MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.
Registered owner MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia

 

NAVIGER 5

8727939

5596

Russia

RU ROSTOV-ON-DON ANCH

ATD: 2023-02-11 14:06

TR IZM
IZMIR

ATA: 2023-02-23 14:07

Ship manager/Commercial manager SEA SHIPPING D House 34, ul 13-aya Liniya Rostov-na-Donu, 344019, Russia.
Registered owner SEA SHIPPING D House 34, ul 13-aya Liniya Rostov-na-Donu, 344019, Russia.

 

MARMEA

9441958

6221

Liberia

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-17 07:39

TR DRC
DERINCE

АTA: 2023-02-22 18:00

Ship manager/Commercial manager HS MARMEA D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia
Registered owner HS MARMEA D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

SEA MARINE 1

9255830

37463

Vietnam

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-14 07:08

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-24 07:00

Ship manager/Commercial manager FARIVASHIP HK D Room 7B, One Capital Place, 18, Luard Road, Wan Chai, Hong Kong, China.
Registered owner FARIVASHIP HK D Room 7B, One Capital Place, 18, Luard Road, Wan Chai, Hong Kong, China

 

LOUKAS I

9281578

45568

Cyprus

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-19 21:54

MX GYM
GUAYMAS
Mexico [MX]

ETA: 2023-03-15 06:00 (UTC -6)

Ship manager/Commercial manager MARFLET MARINE SA Calle de Antonio Maura 16, 28014 Madrid, Spain.
Registered owner UNIWARD SHIPPING CO D Care of Marflet Marine SA, Calle de Antonio Maura 16, 28014 Madrid, Spain.

 

VF TANKER 22

9645114

7030

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-16 02:38

TR IZM
IZMIR

ETA: 2023-02-21 11:00

Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

MINERVA KARTERIA
Crude Oil Tanker
CPC

9787170

114780

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-13 17:00

IT SPA
SANTA PANAGIA

ETA: 2023-02-22 20:00

Ship manager/Commercial manager MINERVA MARINE INC 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner NARA SHIPPING SA Care of Minerva Marine Inc, 141-143, Vouliagmenis Avenue & 1 Aiolou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

AGRARI
Crude Oil Tanker
CPC

9389083

107009

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-13 06:00

FR MRS
MARSEILLE

ETA: 2023-02-28 04:00

Ship manager/Commercial manager TMS TANKERS D 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.
Registered owner LOIS MARITIME D Care of TMS Tankers d, 109, Kifisias Avenue & Sina Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

OLYMPIC FIGHTER
Crude Oil Tanker
CPC

9745263

158871

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-12 09:02

CN QZJ
QUANZHOU

ETA: 2023-03-21 20:00

Ship manager/Commercial manager OLYMPIC SHIPPING & MANAGEMENT 8, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner MAESTRO MARINE CO Care of Olympic Shipping & Management SA, 8, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

EUROSAILOR

9895915

49999

Maa

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-16 14:08

AE FJR
FUJAIRAH

ETA: 2023-03-03 16:00

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Registered owner MARUSKA SHIPPING D Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

MARMARA

9010230

4994

Maa

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-19 16:54

TR DRC
DERINCE

ATA: 2023-02-24 08:12

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMDEN CHEMICAL SHIPPING D Care of Gemiciler Denizcilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

DEA BLUE
Crude Oil Tanker
CPC

9601235

158322

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-14 07:08

KR TSN
DAESAN

ETA: 2023-03-27 21:00 (UTC +9)

Ship manager/Commercial manager DEA TANKERS D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner NERIDA MARITIME INC Care of Dea Tankers d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

VIOLANDO
Crude Oil Tanker
CPC

9429285

164764

Greeece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-13 06:37

GR SKG
THESSALONIKI

ETA: 2023-02-26 01:00

Ship manager/Commercial manager ANDRIAKI SHIPPING CO D-MAI 9, Fragkokklisias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.
Registered owner PELAGOS MARITIME D-MAI Care of Andriaki Shipping Co d, 9, Fragkokklisias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

MILOS
Crude Oil Tanker
CPC

9746619

157525

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-14 01:22

TR ALI
ALIAGA

ETA: 2023-02-26 22:00

Registered owner OCY MILOS D Care of Kyklades Maritime Corp (Kyklades Naftiki Eteria), 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.
Ship manager/Commercial manager KYKLADES MARITIME CORP 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.

 

BEAR MIZAR
Crude Oil Tanker

9224465

159184

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-16 23:54

TR CANAKKALE ANCH
BOZCAADA

ATA: 2023-02-26 05:00

Ship manager/Commercial manager BEAR MIZAR NAVIGATION D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.
Registered owner BEAR MIZAR NAVIGATION D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

PROMITHEAS
Crude Oil Tanker

9305611

117055

Greece

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-16 22:49

IT TRS
TRIESTE

ETA: 2023-02-22 14:00

Ship manager/Commercial manager TSAKOS SHIPPING & TRADING SA Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.
Registered owner TRITON SUCCESS SA Care of Tsakos Shipping & Trading SA, Megaron 'Macedonia', 367, Andrea Syngrou Avenue, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

NISSOS PAROS
Crude Oil Tanker

9592290

115723

Greece

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-17 13:49

SA JED
JEDDAH

ETA: 2023-03-03 22:00

Ship manager/Commercial manager KYKLADES MARITIME CORP 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.
Registered owner ZENITH MARITIME CORP Care of Kyklades Maritime Corp (Kyklades Naftiki Eteria), 2, Ethnarchou Makariou Street & Dimitrios Falireos Street, 185 47 Piraeus, Greece.

 

HYDRA
Crude Oil Tanker

9294551

105744

Maa

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-15 06:26

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-02-25 05:00

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Registered owner SAN GIORGIO SHIPPING D Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

NS STREAM

9318541

46941

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-14 03:59

GR AGT
AGIOI THEODOROI

ETA: 2023-02-27 01:00

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner WASP NAVIGATION CO Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.

 

PHOENIX II

9349203

47786

Panama

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-22 15:25

TG LFW
LOME

ETA: 2023-03-15 16:00 UTC

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner INFINITY OCEAN VENTURES SA Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

KARAKUZ

9621558

6640

Russia

RU AZO
AZOV

ATD: 2023-02-19 23:22

TR GEB
GEBZE

ETA: 2023-02-25 15:00

Ship manager/Commercial manager BELMAX LLC Office 224, ul Gordeyevskaya 5A, Nizhniy Novgorod, 603116, Russia.
Registered owner AK BARS LEASING JSC Care of Petrotanker d, Office 523, ul Verbnaya 27A, St Petersburg, 197375, Russia.

 

SEACHARM
Crude Oil Tanker
CPC

9773765

112179

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-14 13:30

TR ALI
ALIAGA

ETA: 2023-02-27 09:00

Ship manager/Commercial manager THENAMARIS SHIPS MANAGEMENT 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.
Registered owner FABIAZZO NAVIGATION D Care of Thenamaris (Ships Management) Inc, 16, Athinas Avenue & Vorreou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece

 

NAVIGER 1

8867143

6574

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-20 03:16

TR TEK
TEKIRDAG

ETA: 2023-02-25 15:00

Registered owner ALQANTARA SHIPPING CO LLC Room P2, Ofis 310, naberezhnaya Nizhnevolzhskaya 9, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Ship manager/Commercial manager SC YARBUNKER LLC ploshchad Torgovaya 11, Yaroslavl, 150006, Russia

 

ROSTOV VELIKIY

9289001

5600

Russia

RU KZP
KAVKAZ

ATD: 2023-02-11 12:32

TR KORFEZ ANCH

ATA: 2023-02-25 16:39

Ship manager/Commercial manager NAVIGATOR LLC-RUS pereulok Pevcheskiy 14, St Petersburg, 197101, Russia.
Registered owner ASTRONAVT ulitsa Zhelyabova 51, Astrakhan, 414040, Russia.

 

TROITSKY BRIDGE

9258167

47199

Liberia

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-15 18:05

M EREGLISI ANCH

АTA: 2023-02-26 11:00

Ship manager/Commercial manager SUN SHIP MANAGEMENT Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.
Registered owner RAMVIK SHIPPING CO D Care of SUN Ship Management (D) d, Office OT 17-32, 17th Floor, Office Tower, Central Park Towers, Dubai International Financial Centre, PO Box 507065, Dubai, United Arab Emirates.

 

NERMIN TELLI

8317992

4028

Turkey

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-22 20:13

TR DIL
DILISKELESI

ATA: 2023-02-26 09:23

Ship manager/Commercial manager GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.
Registered owner GEMICILER DENIZCILIK SANAYI Daires 12-13, Kat 6, Ataturk Caddesi 50, Sahrayicedit Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey

 

YASH

9231183

37320

Liberia

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-17 06:47

LY MRA
MISURATA

ATA: 2023-03-02 16:25

Ship manager/Commercial manager SAFESEA TRANSPORT INC Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA.
Registered owner YASH TANKERS D Care of Safesea Transport Inc, Suite 104, 10, Corporate Place S, Piscataway NJ 08854-6148, USA.

 

NEW SPIRIT

9337872

12970

Maa

RU TAM
TAMAN

ATD: 2023-02-17 06:51

ES MOT
MOTRIL

ETA: 2023-03-04 01:00

Ship manager/Commercial manager PROTANK MANAGEMENT SA 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.
Registered owner VICTORIA MARITIME CO Care of Protank Management SA, 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece

 

BEKS BLUE

9263186

39817

Marshall Is

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-24 02:44

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-03-02 13:00

Ship manager/Commercial manager BLUE MARITIME & TRADING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.
Registered owner BLUE MARITIME & TRADING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

LADA

9749130

6589

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-19 12:55

TR TEK
TEKIRDAG

ATA: 2023-02-27 00:25

Ship manager/Commercial manager MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia.
Registered owner MIDDLE VOLGA SHIPPING CO ul Fersmana 5A, Moscow, 117312, Russia

 

MUSA DZHALIL

9766140

7062

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-24 03:19

TR SAMSUN

ATA: 2023-02-27 16:00

Ship manager/Commercial manager SAFASCO LLC Office 427, 2-N, Unit 204, Liter A, ul Savushkina 83/3, St Petersburg, 197374, Russia.
Registered owner SAFASCO LLC Office 427, 2-N, Unit 204, Liter A, ul Savushkina 83/3, St Petersburg, 197374, Russia.

 

VF TANKER 13

9645023

7026

Russia

RU YEY YEYSK

ATD: 2023-02-22 02:00

EG DAM
DAMIETTA

ETA: 2023-03-01 14:00

Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

PHOENIX AN

9299496

38512

Maa

RU NVS
NOVOROSSIYSK

ATD: 2023-02-24 09:31

TN LSK
SKHIRA

ETA: 2023-03-03 13:00

Registered owner MARE APOLLON SHIPPING D Care of Ancora Investment Trust Inc, 3A, Artemisiou & Themidos Streets, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Ship manager/Commercial manager ANCORA INVESTMENT TRUST INC 3A, Artemisiou & Themidos Streets, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

BEKS T REX

9337327

50548

Marshall Is

RU TUA
TUAPSE

ATD: 2023-02-24 10:48

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-03-02 17:00

Ship manager/Commercial manager BEKS TANKER ISLETMECILIGI AS Kapi 3, Kore Sehitleri Caddesi 48-50, Esentepe Mah, Sisli, Istanbul, Turkey.
Registered owner T REX MARITIME & TRADING INC Care of Beks Tanker Isletmeciligi AS, Kapi 3, Kore Sehitleri Caddesi 48-50, Esentepe Mah, Sisli, Istanbul, Turkey.

 

KAPITAN SCHEMILKIN

8727965

5825

Russia

RU TMR
TEMRYUK

ATD: 2023-02-18 06:04

TR GEB
GEBZE

ATA: 2023-02-27 01:40

Registered owner MORFLOT LLC Office 1256, ul Bolshaya Sadovaya 188A, Rostov-na-Donu, 344022, Russia.
Ship manager/Commercial manager RECHMORTRANS D Ofis 418, Dom 67V/2B, ul Zakrutkina Rostov-na-Donu, 344019, Russia.

 

MARINER III

9236975

34801

Panama

RU KAVKAZ SOUTH ANCH

ATD: 2023-02-24 13:19

GR KLX
KALAMATA

ETA: 2023-03-01 08:00

Ship manager/Commercial manager SEA TRADE MARINE SA 108, Vasileos Pavlou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.
Registered owner OCEAN TRANSPORTATION MARITIME Care of Sea Trade Marine SA, 108, Vasileos Pavlou Street, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

CONSTRUCTOR ZHIVOTOVSKY

9640580

6998

Russia

RU AZO AZOV

ATD: 2023-02-22 10:18

SUDAN

 

Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

AZOV

8943260

2704

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-21 01:25

LB BEY
BEIRUT

ETA: 2023-03-06 08:00

Ship manager/Commercial manager ASTON ENTERPRISE AGENCY LLC ul 1-ya Lugovaya 3B, Rostov-na-Donu, 344002, Russia.
Registered owner AZOVO-DONSKAYA CO ul Zheleznodorozhnyy Nizhniy Proyezd 107, Rostov-na-Donu, 344034, Russia.

 

VF TANKER 9

9640578

7020

Russia

RU ROV
ROSTOV-ON-DON

ATD: 2023-02-22 19:17

SD PZU
PORT SUDAN

ETA: 2023-03-07 11:00

Registered owner VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.
Ship manager/Commercial manager VOLGA SHIPPING JOINT STOCK ploshchad Markina 15A, Nizhniy Novgorod, 603001, Russia.

 

AURA

9624316

7334

Russia

RU KZP KAVKAZ

ATD: 2023-02-24 12:00

TR MER
MERSIN

ETA: 2023-03-03 11:00

Ship manager/Commercial manager PRIME SHIPPING LLC-RUS 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia
Registered owner PB NORGE AS Care of Prime Shipping LLC, 3rd Floor, ul M Gorkogo 78B, Samara, 443099, Russia.

 

KEMAL KA

9493377

13581

Turkey

RU TUAPSE

ATD: 2023-02-26 02:50

TR TZX
TRABZON

ATA: 2023-02-28 04:13

Ship manager/Commercial manager TRANS KA TANKER Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.
Registered owner TRANS KA TANKER Daire 57, Denizciler Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 126, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

Російський експорт сирої нафти з Чорного моря в лютому-березні 2023: серйозні зміни7Ця публікація створена за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine). Зміст публікації є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу 

Джерело

Новости Крыма