Росіян, які не залишать Крим добровільно, видворять звідти — Ташева

Тих громадян Росії, які не встигнуть виїхати з тимчасово анексованого півострова до його деокупації, видворять звідти після звільнення. 

Під час інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що що росіяни, які сьогодні мешкають на півострові, фактично є співучасниками "злочину колонізації", — пише ZN.UA.

"А якщо вони не виїдуть, вони мають бути примусово видворені. Це є в українському законодавстві і у будь-якому іншому законодавстві. Якщо особа незаконно перетнула держкордон, це означає, що вона має бути видворена. У нас було кілька пунктів пропуску (Каланчак, Чонгар і Чаплинка) і всі ці громадяни – від 500 до 800 тисяч щонайменше – в’їхали не через ці пункти пропуску і відповідно, нехай розвертаються через Керченський міст і їдуть назад. Якщо ні – вони будуть примусово видворені", – зазначила Ташева.

Що стосується питання нерухомості, яку росіяни встигли отримати під час анексії півострова, то, за словами Ташевої, до цього питання слід підходити обережно. Якщо майно громадянина України відібрали силою, тут все зрозуміло, проте якщо його віддали добровільно, то "це вже інша історія".
 

Джерело

Новости Крыма