Росія готується до початку української операції зі звільнення Криму — розвідка

Окупаційна влада Криму готується до операції звільнення півострова. 

Для цього видане рішення про встановлення високого рівня терористичної небезпеки. Про це повідомляє головне управління розвідки в Telegram, пише ZN.UA.

Російська окупаційна адміністрація Криму та місцеве відділення ФСБ видали "рішення про встановлення високого (жовтого) рівня терористичної небезпеки". Строк дії заходів необмежений – до прийняття рішення про відміну.

Окрім цього, у рішенні зазначено, що підрозділам ФСБ необхідно посилити контроль за пересуванням транспорту на півострові. Посилюється контроль за переміщенням російських громадян та іноземців та обов’язковою реєстрацією тимчасового місця проживання.

Також є вказівки підрозділам МНС — їм наказано провести ревізію спеціалізованого обладнання для здійснення "рятувальних операцій". Місцеві адміністрації мають забезпечити місця для "тимчасового розміщення людей". На "міністерство охорони здоров’я" покладається зобов’язання підготувати заклади для надання екстреної допомоги та медичної евакуації.

У ГУР відзначають, що подібні заходи безпеки з боку окупантів є ознакою підготовки до початку операції зі звільнення Криму українськими силами оборони. Також це може свідчити про можливість здійснення провокацій з боку російських спецслужб щодо мирного населення півострова з подальшим перекладанням відповідальності на Україну.
 

Джерело

Новости Крыма