Російські ракети «Кинджал»: Жданов викрив слабке місце «суперзброї» Путіна

«Кинджал» може розвивати гіперзвукову швидкість тільки на окремих ділянках траєкторії, розповів експерт.

В Україні збили російську ракети «Кинджал» / фото ua.depositphotos.com

Збиття ракети «Кинджал» американським ЗРК Patriot в Україні — повне фіаско для Росії.

Як зазначив військовий експерт Олег Жданов, поки кремлівський диктатор Володимир Путін сім років показував мультики про «Кинджали» до їхньої появи у металі, деякі скептики вже тоді сумнівалися у тому, що вони реально гіперзвукові.

«Деякі люди, які розбираються у конструктиві та у ракетобудуванні, відзначали, що «Кинджал» може розвивати гіперзвукову швидкість тільки на окремих ділянках траєкторії, а так — це балістична надзвукова ракета, яка приблизно така ж, як і всі інші. Тому для Patriot особливих відкриттів немає. Вийшло випробування зразка. Для Росії це повне фіаско, що «Кинджал» був збитий комплексом Patriot», — заявив він.

За словами Жданова, тепер подивимося, як росіяни будуть доводити, що «Кинджал» — дійсно гіперзвукова ракета:

«Що вона «призначена для подолання будь-яких ПРО (противоракетної оборони), які тільки в світі існують». Ось вам і результат».

Уламки «кинджала», збитого 4 травня ЗРК Patriot

ЗРК Patriot збив «Кинджал» в Україні — подробиці

Нагадаємо, у ніч 4 травня ЗСУ за допомогою ЗРК Patriot збили російську гіперзвукову ракету «Кинджал». Інформацію про це підтвердили 6 травня.

10 травня уламки збитої ракети «Кинджал» показали на відео. Ролик зняв воєнкор Bild Пауль Ронцхаймер. За його словами, це стало сенсацією, оскільки гіперзвукова ракета вважалася диво-зброєю кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Джерело

Новости Крыма