Російські держкомпанії готуються тікати з Криму: в ЦНС розповіли, кого «евакуюють»

Подібна інформація надходить як із російських держбанків в окупованому Криму, так і з Кримської залізниці.

Керівники російських держкомпаній в Криму готуються до «евакуації» / фото Радіо Свобода

Російські загарбники планують втечу з тимчасово окупованого Криму. Зокрема, топ-менеджмент представництв російських державних компаній отримав вказівку готуватися до «евакуації».

У Центрі національного спротиву наголошують, що ці заходи з підготовки до втечі мають комплексний характер. Свідченням цьому є те, що подібна інформація надходить як із російських держбанків в окупованому Криму, так і з Кримської залізниці. 

«Зокрема, евакуюватись мають не лише представники верхівки, але й їх родини. Поки йдеться про оплачувану відпустку», – йдеться у повідомленні ЦНС.

Не лише «вагнерівці»: українські воїни розбили ще одну ПВК під Бахмутом — експерт Претензія на Крим: Жданов розповів, на що можна чекати від Туреччини (відео) Російські танки Т-72 проти Leopard 2: експерт порівняв броню і висміяв бездарних росіян Підрив нафтобази РФ у Криму: Жданов вказав на одну дивну детальДеокупація Криму

Російські окупанти проводять активну підготовку до майбутнього контрнаступу Збройних сил України. Зокрема, загарбники укріплюються в тимчасово окупованому Криму, будують там фортифікаційні споруди та риють окопи.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни перерили там весь пляж, готуючись до українського контрнаступу. Він переконаний, що Крим буде звільнено, а окупанти тікатимуть звідти швидше, ніж із захоплених територій Донеччини чи Луганщини. 

Джерело

Новости Крыма