Росіянин написав донос на дитячий садок через райдужні лавки

Тепер силовики перевірять дошкільний заклад на пропаганду ЛГБТ.

У РФ дитячий садок звинуватили у пропаганді ЛГБТ / фото «обережно, новини»

В Росії чоловік заявив в поліцію на дитячий садок через лавки і ворота в кольорах веселки.

Як повідомляє Telegram-канал «Обережно, новини», інцидент стався в Ставропольському краї. 65-річний чоловік помітив, що на території дитячого садка «Зоряночка» стоять різнокольорові лавки, а ворота пофарбовані в кольори веселки. 

Росіянину кольори нагадали райдужний прапор і він доповів про це в поліцію. Тепер силовики перевірять дошкільний заклад на пропаганду ЛГБТ.

Переслідування ЛГБТ в Росії

Нагадаємо, що у грудні 2022 року президент Російської Федерації Путін підписав закон, спрямований на заборону розповсюдження матеріалів, що «пропагують нетрадиційні сексуальні стосунки», «педофілію» та «зміну статі». 

Поправки вводять в КоАП РФ штрафи до 400 тисяч рублів для громадян, до 800 тисяч рублів для посадових осіб і до 5 мільйонів рублів для юрдіческіз осіб за «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин, переваг і зміни статі» серед людей різного віку. 

У тому ж місяці на російському сайті з пошуку роботи опинилися заблокованими всі резюме чоловіків з ім’ям Сергій. Крім того, проти двох російських блогерів завели адміністративна справа за цією статтею.

Джерело

Новости Крыма