Росіяни у Бахмуті гатять по своїх артилерією, хочуть просунутись у місті — боєць

Наразі ситуація у місті контрольована.

ЗСУ не може на повну використовувати артилерію / фото t.me/V_Zelenskiy_official

Артилеристи ЗСУ не можуть працювати на повну силу в Бахмуті, оскільки не хочуть випадково влучити по українських військових. Натомість окупанти гатять по своїх.

«Ми не можемо вести артилерійський вогонь по передньому краю противника. Бо в деяких місцях відстань між окопами сягає 20-30 метрів. Це може зашкодити нашому особовому складу, тому наша артилерія зараз не може працювати так, як би вона хотіла. Але сам противник не шкодує своїх підрозділів, тому постійно застосовує артилерію і знищує свій особовий склад», — повідомив командир батальйону «Сила свободи» НГУ Михайло Крижанівський в ефірі телемарафону

Водночас голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко додав, що ситуація у Бахмуту контрольована.

«За великим рахунком, ворог не зміг перейти в Бахмуті залізну дорогу, ворог пробував взяти під вогневий контроль дорогу на Краматорськ, але станом на сьогодні дорога ще використовується — там є основні напрямки і ворог не може взяти їх під контроль, не кажучи вже про допоміжні», — розповів він.

Ситуація у Бахмуті — останні новини

Як раніше повідомляв УНІАН, намагаючись захопити Бахмут, російські окупанти втратили десятки тисяч бійців, а саме місто стало своєрідним кінцевим рубежем для ПВК «Вагнер», після чого це угруповання не може самостійно виконувати бойові завдання.

За даними аналітиків ISW, російські окупанти продовжували наземні атаки в Бахмуті та його околицях, але за останні два дні не досягли жодних територіальних успіхів.

Джерело

Новости Крыма