Росіяни в Криму продають квартиру Зеленського та ще 100 вкрадених об’єктів

У Криму вже проведено вісім аукціонних процедур з реалізації вкраденої української нерухомості та укладено договори купівлі-продажу на суму понад 815 млн рублів.

У Криму продають «націоналізовану» українську нерухомість / фото Радіо Свобода

Окупаційна влада анексованого Криму заявила про намір продати близько 100 українських об’єктів нерухомості.

Як повідомив так званий спікер держради Криму Володимир Константинов в Telegram, у Криму вже проведено вісім аукціонних процедур з реалізації вкраденої української нерухомості та укладено договори купівлі-продажу на суму понад 815 млн рублів. 

«Найближчим часом заплановано продаж близько 100 об’єктів націоналізованого майна. Це — житлові приміщення, включаючи квартиру подружжя Зеленських, об’єкти санаторно-курортного призначення, торгові та комерційні приміщення. Від їх реалізації до бюджету Республіки плануються надходження на суму понад 800 млн рублів», — зазначив Константинов. 

На відкритих аукціонах розміщені повідомлення про продаж чотирьох житлових приміщень. Від їх реалізації до бюджету Криму плануються надходження на суму близько 27 млн рублів. 

Окопи, їжаки і очікування ЗСУ: росіяни панічно бояться їхати на відпочинок до окупованого Криму (відео) Депутати Держдуми зберегли квартири в країнах ЄС — ЗМІ Маск відмовив Україні у використанні Starlink в окупованому КримуСитуація з нерухомістю в анексованому Криму

У травні 2023 року повідомлялося про те, що росіяни посилюють терор проти місцевого наслеения на окупованих територіях. У Ялті у жителів без російського громадянства відбирають нерухоме майно.

2 червня 2023 року Центр національного опору заявив про те, що росіяни почали конфісковувати нерухомість у жителів тимчасово окупованого Криму. Повідомлялося, що такі заходи так звана «адміністрація» почала проводити щодо громадян України, які не отримували російський паспорт. У конфісковані будівлі заселяють представників окупаційних військ та колаборантів, які втекли з півдня України.

Джерело

Новости Крыма