Росіянам страшно: політтехнолог назвав мету важливого рішення влади України щодо Криму (відео)

На ворожих пропагандистських каналах вже ніхто не хіхікає, зазначив експерт.

У Кабміні зробили дуже хороший хід щодо Криму, вважає експерт / фото УНІАН, Євген Кравс

Рішення, ухвалене в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, згідно з яким українська сторона вирішила починати готувати кадровий резерв для звільненого в майбутньому півострова Крим, є дуже хорошим ходом.

Ворогам української держави вже страшно, розповів експерт з управління репутацією, політтехнолог Борис Тізенгаузен в ефірі програми «Аргумент». «Це дуже хороший хід не тільки з метою психологічного тиску на російське суспільство чи на окремих російських персонажів, які ухвалюють рішення», — зазначив співрозмовник.

За його словами, варто уявити, що «на вас невблаганно рухається якийсь каток». «Спочатку вони думали, що в Криму вони будуть сидіти безпечно і утримувати військові бази. Потім по Криму почали летіти снаряди, дрони, почали вибухати на аеродромах літаки. Потім щось раптом сталося з Кримським мостом. Потім все частіше стали говорити про те, що Крим Україна візьме влітку. Тут починають готувати кадровий резерв», — зазначив експерт.

За словами Тізенгаузена, «навіть якщо росіяни думають, що ми і близько не підійдемо, їм все одно стає страшно». Політтехнолог вважає, що особливо страшно колаборантам, які знаходяться на півострові.

«Вже було кілька хвиль, коли ФСБшники і пропагандисти звідти втікали. А зараз їм кажуть: «Ось, є кадровий резерв. Прокурори, судді. Всі готові заходити в Крим і працювати». Вже страшно. На російських пропагандистських каналах вже ніхто не хіхікає…», — підкреслив він.

Експерт розповів, як у Росії формують елітні підрозділи Путіну загрожує серйозна проблема через війну в Україні: Жданов розповів про ситуацію в Кремлі (відео)

Звільнення Криму — сьогодні це варто знати

Україна вирішила боротися за всі свої території, які росіяни захопили, зокрема, за Крим. У січні західні журналісти з’ясували, що влада США може надати Києву озброєння, яке необхідне для повного звільнення Криму.

Полковник запасу української армії Роман Світан сказав, що півострів можна звільнити за допомогою американських далекобійних ракет ATACMS.

Пізніше віце-прем’єр — міністр-глава Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що в міністерстві вирішили починати готувати кадровий резерв для деокупованого Криму.

Джерело

Новости Крыма