Росія збільшила кількість носіїв «Калібрів» у Чорному морі: скільки ракет загрожує Україні

Ворог від ранку нарощує в Чорному морі кількість ракетоносіїв. Наразі рівень ракетної загрози залишається досить високим.

Загальний залп зараз складає вже до 16 «Калібрів» / фото Facebook міноборони РФ

Росія 29 травня вранці після масованої атаки на Україну вивела в Чорне море ракетоносії з «Калібрами».

Як повідомили в оперативному командуванні «Південь», спершу ворог вивів на бойове чергування один надводний ракетоносій, з потенційним залпом до 8 ракет «Калібр».

За даними командування, у Чорному морі зранку перебувало шість російських кораблів, у Азовському морі — один, але там немає ракетоносіїв.

Але пізніше в ОК «Південь» заявили, що Росія збільшила присутність ракетоносіїв у Чорному морі.

«Станом на 08:30 вже два малих ракетних кораблі несуть бойове чергування. Загальний залп — до 16 «Калібрів», — уточнили в командуванні.

Оновлення 10:40. Як повідомили в оперативному командуванні «Південь», станом на 10:00 в Чорному морі уже три ракетоносії — два надводних та підводний. Їхній сумарний залп складає до 20 «Калібрів».

Українців попереджають, що наразі рівень ракетної загрози залишається досить високим.

Опубліковано відео запеклих боїв за «дорогу життя» до Бахмута Високі темпи зберігаються: ЗСУ ліквідували 430 окупантів і масу техніки Авіація і артилерія ЗСУ потужно просмажили позиції росіян: деталі від Генштабу Зеленський про нічну атаку «Шахедами»: Київ пережив усіх загарбників, переживе і рашистівВійна в Україні — новини

Як повідомляв УНІАН, вчора 28 травня, за даними оперативного командування «Південь», у Чорному й Азовському морях носії крилатих ракет «Калібр» були відсутні. Всі ракетоносії були заведені в пункти базування. В той же час, військові попереджали: після дронової атаки ворог може застосувати ракети.

У ніч на 29 травня Росія здійснила чергову масовану атаку на Україну. Як розповіли в Повітряних силах ЗСУ, під час атаки Сили оборони знищили 37 російських крилатих ракет і 29 ударних дронів-камікадзе «Shahed-136/131».

За даними військової адміністрації Києва, столична ППО вночі збила понад 40 цілей.

Джерело

Новости Крыма