Росія вивела у Чорне море ракетоносій з «Калібрами»

Загальний залп становить до 4 ракет.

Росія тримає у Чорному морі ракетоносій / фото wikimedia.org

В Чорному морі наразі перебуває один ворожий ракетоносій з чотирма «Калібрами». Про це повідомляє прес-центр командування Військово-морських сил Збройних сил України.

Зазначається, що станом на 10:00 суботи, 8 квітня, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають сім ворожих кораблів, з них один носій крилатих ракет «Калібр». Його загальний залп — до чотирьох ракет.

В Азовському морі – один ворожий корабель, в Середземному — до семи, з них три — носії «Калібрів», загальний залп яких — до 20 ракет.

Ракетна небезпека в Україні — останні дані

Як повідомляв УНІАН, увечері 7 квітня російські окупанти змінили в Чорному морі надводний ракетоносій на підводний. Все корабельне угруповання російського флоту в Чорному морі на той момент складалось із десяти одиниць.

Водночас у Повітряних силах українців попередили про загрозу ракетного удару. За останніми даними, у бойовій готовності перебувають щонайменше 12 ворожих стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Також, за даними Повітряних сил, РФ виготовляє новий вид важких авіаційних бомб, які українські Сили оборони поки не мають можливості збивати. 

Джерело

Новости Крыма