Росія атакує Україну «шахедами»: у багатьох областях оголошена повітряна тривога

Станом на вечір 18 серпня російські окупанти тримають у Чорному морі корабель із 8-та ракетали типу «Калібр».

Групи «шахедів» рухаються зі сходу на захід / фото ua.depositphotos.com

В багатьох областях на півночі, сході та в центрі України оголошена повітряна тривога через атаку Росією дронами «шахед».

У Повітряних силах повідомили, що групи «шахедів» рухаються зі сходу на захід, по межах Харківської-Сумської та Полтавської-Чернігівської областей.

«Ворожі ударні БпЛА з північного сходу – у напрямку Черкащини. Черкаська, Кіровоградська, Київська області – загроза застосування ударних БпЛА», — повідомили там.

Станом на вечір 18 серпня російські окупанти тримають у Чорному морі корабель із 8-та ракетали типу «Калібр», повідомили Сили оборони півдня України.

01:59. У Повітряних силах повідомили, що «шахеди» прямують у напрямку Вінниці і Чернігова, але їх напрямок може змінюватись. 

«Рівненська область – загроза застосування ударних БпЛА», — повідомили там.

01:48. «Шахеди» у напрямку Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей — Повітряні сили.

00:51. «Шахеди» у напрямку Білої Церкви зі сходу, у напрямку Чернігова з південного сходу — Повітряні сили.

00:29. У Повітряних силах силах повідомили, що чергова група «шахедів» з Курської області перетнула повітряний простір України в районі Сумської області.

Атаки РФ України — деталі

16 серпня о 1:20 в низці областей оголошували повітряну тривогу через загрозу ворожого удару безпілотниками. В Повітряних силах повідомили, що дрони-камікадзе летять над акваторією Чорного моря у напрямку півдня Одещини. 

У повітряних силах поінформували, що російські окупаційні війська атакували портову інфраструктуру Одеської області ударними БпЛА типу Shahed-136/131. Силами та засобами Повітряних сил у взаємодії з протиповітряною обороною Сил оборони України знищено 13 ворожих БпЛА у межах Одеської та Миколаївської областей.

Джерело

Новости Крыма