РФ звинуватила Україну в спробі удару по пункту базування ЧФ безпілотними катерами

У Міноборони Росії стверджують, що ліквідували безекіпажні катери.

Міноборони РФ стверджує, що в Севастополі українська сторона використовувала безпілотні катери / фото REUTERS

Російські окупанти звинуватили українську сторону в спробі атаки безпілотними катерами на пункт базування Чорноморського флоту, який знаходиться у захопленому РФ Криму — в Севастополі.

У Міноборони РФ стверджують, що українські сили у ніч на понеділок, 24 квітня, намагалися атакувати пункт базування ЧФ «трьома безекіпажними швидкохідними катерами».

«Силами протипідводно-диверсійного забезпечення на підході до Севастопольської бухти всі безекіпажні катери противника були знищені», — заявили в російському відомстві.

У міністерстві також стверджують, що російська сторона не зазнала жодних втрат.

У Чорному морі серйозно змінилася кількість кораблів РФ Буданов розповів про наближення знакової битви

Вибухи в Севастополі сьогодні вночі — що потрібно знати

Посіпака РФ, так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв поскаржився, що 24 квітня о 3:30 місто було атаковане двома надводними дронами. За словами псевдочиновника, один безпілотник ліквідували сили протипідводно-диверсійного забезпечення, а один нібито вибухнув сам.

Развожаєв також стверджував, що унаслідок атаки безпілотниками немає пошкоджених об’єктів.

За відомостями ЗМІ, в Севастополі чули два вибухи і стрілянину. Журналісти дізналися, що звуки вибухів лунали з району, в якому знаходяться військові частини, — недалеко від Нахімовського училища та Стрілецької бухти.

Джерело

Новости Крыма