РФ завезла в Луганську область 750 тисяч «засобів» для промивки мізків дітям, — ЦНС

Йдеться про пропагандистську діяльність РФ, яку окупанти намагаються максимально поширити на тимчасово окупованих територіях.

РФ завезла на Луганщину 750 тисяч підручників зі спотвореною історією про Україну / фото УНІАН

Окупанти завезли на тимчасово не підконтрольні Україні території Луганської області 750 тисяч шкільних підручників, здатних спотворити уявлення дітей про українську історію.

Переважна кількість книжок — про «історію РФ», яка відіграє ключову роль в системі «освіти», яку планує запровадити в українських школах Росія, зазначає Центр національного супротиву. 

Там вказують, що ці книжки привозять на заміну українським підручникам. Останні вилучають зі шкільних бібліотек та спалюють. 

«В цій системі школи є по суті осередками пропагандами й головною їх функцією є промивка мізків українським дітям. Це лише частина цілеспрямованої політики ворога направленої на знищення цілого покоління нашої нації», — вказує ЦНС.

У РФ розкрили, кого вважають організатором атак БПЛА на їхні військові аеродроми Ігнат повідомив деталі нічної атаки росіян Втрати Росії в Україні: Сили оборони підсмажили десятки окупантів на Херсонщині Київщина зазнала руйнувань внаслідок ворожої ракетної атаки (фото)

Окупанти спустошили бібліотеки Маріуполя

Нагадаємо, у липні радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупанти «розпорошують» місцеві бібліотеки у пошуках художніх книг та підручників, написаних українською мовою. Свій злочин росіяни виправдали тим, що нібито відвозять ці матеріали «на зберігання». 

«Мабуть слово «бібліотека» — вже екстремізм з точки зору росіян, як і освіта», — вказував чиновник.

Джерело

Новости Крыма