РФ залишила південь «в заду»: на нього не вистачає пріоритетної техніки — експерт (фото)

Йдеться про старі танки, які окупанти знімають з баз зберігання на Далекому Сході. Сьогодні колону танків Т-54/55 та Т-62м помітили в районі Бердянська.

РФ насичує південь України старими танками Т-54/55 і Т-62М / фото wikimedia.org

Російська Федерація насичує південь України старою розконсервацією танків з баз на Далекому Сході, а більш сучасну техніку перекидає на інші «пріоритетні» напрямки.

Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, звернувши увагу на колону танків Т-54/55 і Т-62м, які сьогодні помітили в районі Бердянська (Херсонська область). 

«Схоже за якістю техніки пріоритет віддається Луганській та Донецькій області, а південь, як по штатній комплектації, регулярному МТО, так за якістю — в заду. У прямому та переносному сенсі», — зазначив Коваленко. 

Він зазначив, що «старість» цих машин викликає шок навіть на «російських майданчиках». Міноборони РФ не спромоглося мінімально модернізувати танки, хоча б встановивши на них ДЗ «Контакт-1» для більшої мобільності: «Хоча, правду кажучи, «Контакт-1» не допоможе даному раритету від слова зовсім. Так, хоча б «мобільність збережуть», — вказав Коваленко. 

© фото t.me/warhistoryalconafter © фото t.me/warhistoryalconafter © фото t.me/warhistoryalconafter

У Повітряних силах ЗСУ пояснили важливість передачі Україні саме F-16 Лондон розглядає покупку для України далекобійних ракет У Чорному морі суттєво скоротилась кількість ворожих ракетоносіїв — ОК «Південь» Демпартія вимагає від Байдена дати Україні F-16 і ракети ATACMS — The Hill

Росія знімає зі зберігання старі танки — експерти «сміються»

Нагадаємо, що через великі втрати бойової техніки, зокрема, «важких» танків, Росія змушена знімати зі зберігання раритетні моделі бойових машин. Це викликає сміх серед багатьох військових експертів.

Йдеться про моделі Т-54 та Т-55, які тримає РФ на базах на Далекому Сході. За словами експерта Сергія Згурця, там знаходиться приблизно 2500 танків даного типу. Однак ці цифри незначні, з урахуванням того, що за час повномасштабної війни ЗСУ знищили понад 3500 російських танків в Україні. 

Джерело

Новости Крыма