РФ шукає привід для «жесту доброї волі»: Піонтковський розповів, на що може піти Путін

Політолог не виключає, що в Росії відбудеться штучно створена техногенна катастрофа.

РФ може влаштувати техногенну катастрофу, аби прикрити «жест доброї волі» / фото ua.depositphotos.com

В Росії змирилися з неминучістю поразки на війні в Україні. Кремль почав шукати виправдання та приводи для здійснення чергового «жесту доброї волі».

Як зазначив в ефірі «24 каналу» політолог і публіцист Андрій Піонтковський, аби пояснити відступ окупаційних військ з території України, Росія готова на дуже цинічні кроки. Серед них і штучно створена техногенна катастрофа на території РФ.

«Рівень злочинності в Росії дозволить вчинити щось подібне – відвернути увагу від поразки якоюсь техногенною катастрофою на одній із російських атомних станцій. Начебто потрібно буде рятувати цю атомну станцію, а тому в якості «жесту доброї волі» пропонують припинення вогню», – додав він.

Протягом останніх тижнів в Росії поширюють ідею програшу на війні в Україні. Зокрема, пропанадист Сладков казав, що для того, щоб не програти ЗСУ, в РФ необхідно провести загальну мобілізацію. Водночас ватажок ПВК «Вагнер» Євген Пригожин знову заговорив про брак боєприпасів у «вагнерівців», через що вони можуть відійти з-під Бахмута Донецької області.

«Вони не сумніваються у своєму провалі. Сценарій відволікання якоюсь катастрофою в Росії – це, звісно, цинічний маневр, але вони готові на нього піти», – вважає Піонтковський.

Крім того, в РФ можуть подати це як «героїчний» відступит з фронту, щоб нібито ліквідувати наслідки техногенної катастрофи та ледь не врятувати людство.

Соболевський розповів про контрнаступ ЗСУ на півдні Встигли знищити: на Одещині у прибережну зону винесло штормом морську міну (відео) Трагічний день на Херсонщині: в ОВА розповіли про наслідки російських обстрілівВійна в Україні: прогнози

Військовий експерт Роман Світан вважає, що росіянам доведеться йти з-під Бахмута Донецької області. Генерал Олександр Сирський загнав російських окупантів на Бахмутському напрямку у патову ситуацію. За словами Світана, вийти на адмінмежу Донецької області в цьому житті ворог уже не зможе. 

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Марк Міллі вважає, що українці не зможуть здобути перемогу у війні в цьому році. Коментуючи успіх українського контрнаступу він зазначив, що це питання ймовірностей: Україна може досягти як великого, так і часткового успіху.

Джерело

Новости Крыма