Резніков розповів про особливості наступу ЗСУ

Він закликав не підганяти українських бійців.

У Міноборони прокоментували темп наступу ЗСУ / фото : t.me/landforcesofukraine

Міністр оборони України Олексій Резніков оцінив темпи та успіхи української армії під час наступу. 

В інтерв’ю «Настоящему времени» він сказав, що завищені очікування від контрнаступу ЗСУ пов’язані з торішнім успіхом у Харківській та Херсонській областях. «Це війна. І не можна сидіти біля телевізора і думати: «О, зараз наші переможуть! А ну давай, чого це ви не перемагаєте?! Улю-лю!» Так не працює», — сказав Резніков.

Міністр зазначив, що «харківська операція» минулої осені пройшла дуже швидко і несподівано для росіян. «Херсон, навпаки, повільніше рухався. Тому що абсолютно інший рельєф ґрунту, погодні умови і багато чого іншого», — пояснив лн

Зараз же не можна очікувати, що події будуть розвиватися так само швидко, як раніше, оскільки ми маємо іншу лінію фронту, інший рельєф та інші погодні умови.

РФ втрачає до чотирьох рот на добу: експерт розповів, де знищують найбільше окупантів Заснована білорусами литовська компанія під час війни постачала оптику росіянам – LRT Данілов про контрнаступ: Все йде за планом, відхилень немає

«Плюс у росіян була можливість підготуватися. Там щільність мінних полів неймовірна. А на відміну від росіян, українці бережуть життя своїх солдатів. Росіяни використовують своїх солдатів як гарматне м’ясо. Вони використовують тактику м’ясорубки і перемелюють свій ресурс», — додав він.

За оцінками України, за вісім місяців в районі Бахмута окупанти втратили близько 60 тисяч осіб убитими і пораненими.

«А ось для нас, на відміну від них, головною цінністю є життя і здоров’я наших захисників і захисниць. Тому ми не використовуємо тактику м’ясорубки. Наші офіцери, наші командири маневрують, шукають можливості, акуратно рухаються. Я пропоную не підстьобувати їх, не штовхати, вони роблять свою роботу. І вони її зроблять», — підкреслив Резніков.

Він зазначив, що в України є втрати, проте значно менші, ніж з російського боку.

Це не бойовик, це-війна: дрон Наживо показав контрнаступ українських десантниківНаступ України: останні новини

Вчора в Міністерстві оборони повідомили, що протягом двох тижнів українські війська деокупували вісім населених пунктів на Бердянському та Мелітопольському напрямках.

У вечірньому відеозверненні президент сказав, що в української армії немає втрачених позицій — тільки звільнені.

Також про ситуацію на фронті розповів головнокомандувач збройними силами України Валерій Залужний. За його словами, операція триває згідно з планом.

Джерело

Новости Крыма