Резніков порівняв війну з марафоном: у нього запитали, коли фініш

Наразі невідомо, що на країну чекає попереду та коли буде фінішна пряма у війні, каже міністр.

Що попереду у війні, ніхто не може достеменно сказати, заявляє Резніков / фото УНІАН, Віктор Ковальчук

У міністра оборони Олексія Резнікова попросили порівняти повномасштабну війну з бігом на 100 метрів й відповісти на запитання, де ми зараз перебуваємо. Він в інтерв’ю «РБК-Україна» наголосив, що це не спринтерська дистанція, це марафон.

Тобто нашій країні, за його словами, потрібно на 42 км накопичувати енергію, ресурс, тримати темп, а потім рвонути на останніх 195 м:

«Ми біжимо марафон. Сказати, за скільки ми перебуваємо кілометрів від фінішу, не можу, це дуже умовне порівняння. Поки що весь цей етап ми успішно пробігли».

Резніков перерахував наші успіхи: контрнаступи, визволення територій, вміння збивати іранські дрони, непотрапляння в блекаут.

«Ми біжимо цей марафон, і я вважаю, що біжимо успішно. Причому вся країна. Мені б хотілося сказати, що ми на стільки-то кілометрів ближче до фінішу, але не можу цього сказати», — додав міністр.

Він також сказав, що ми біжимо пересіченою місцевістю, тому й не знаємо, що попереду — ні яким буде рельєф, ні грунт, ні погода.

Коли закінчиться війна — відповідь Резнікова «вбила»

Раніше міністр оборони Олексій Резніков під час розмови з українськими журналістами у Брюсселі відповів на запитання, коли закінчиться війна та коли Україна переможе.

«Знаєте, я перепрошую. Я перевдягався, був на пробіжці. Залишив карти таро в номері. Я не можу вам зараз сказати, коли», — іронічно відповів він, чим викликав сміх у присутніх.

Джерело

Новости Крыма