Регулятор США вимагає заарештувати активи криптобіржі, підозрюваної у зв’язках з РФ

Регулятор вважає, що обмеження на активи необхідно, щоб запобігти розтраті доступних активів для судового розгляду.

6 травня 2023 року криптобіржу Binance запідозрили у допомозі РФ / фото ua.depositphotos.com

Активи американського відділення найбільшої кріптовалютної біржі світу Binance мають бути заморожені.

Таку заяву зробила Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), яка звернулася до Федерального суду Вашингтона з проханням заморозити активи Binance, включаючи криптовалюту, повідомляє CNBC.

Клопотання стосуються активів, пов’язаних з BAM Management us Holdings і BAM Trading Services (холдингова та операційна компанії Binance US), а також фіатних та кріптовалютних активів клієнтів, що зберігаються на платформі. Йдеться про рахунки, відкриті в Axos Bank, збанкрутілому Silvergate Bank, Prime Trust та інших установах.

Регулятор вважає, що обмеження на активи необхідно, щоб «запобігти розтраті доступних активів для будь-якого судового рішення».

Скандал навколо Binance 

6 травня 2023 року криптобіржу Binance запідозрили в допомозі РФ. Мін’юст США почав розслідування. Повідомлялося, що буде встановлено, чи використовувалася Binance Holdings Ltd. незаконно, щоб дозволити росіянам обходити санкції США.

Регулятор США подав до суду на найбільшу криптобіржу, яку запідозрили у зв’язках з РФ Найбільша криптобіржа світу, яку запідозрили в допомозі Росії, втрачає ринок Криптобіржу Binance запідозрили в допомозі РФ: Мін’юст США почав розслідування

5 червня 2023 року стало відомо про те, що найбільша криптобіржа світу, яку запідозрили в допомозі Росії, втрачає ринок. У лютому Binance контролювала 57,5% середньомісячного обсягу світових кріптовалютних бірж. Станом на 5 червня цей показник становив вже 43%.

5 червня 2023 року регулятор США подав до суду на найбільшу криптобіржу, яку запідозрили у зв’язках з РФ. Комісія заявила, що фірма порушила правила захисту інвесторів, керуючи незареєстрованими біржами, спотворюючи правила торгового контролю та продаючи незареєстровані цінні папери.

Джерело

Новости Крыма