Ракетний удар по Умані: загинув легендарний рок-музикант (фото)

Про загибель музиканта вже написала співачка Джамала.

У музиканта залишилися донька та онука / скриншоти

Внаслідок ракетного удару по Умані, який сьогодні завдала РФ, загинув легендарний рок-музикант з Миколаєва. Володимир Макаровський був відомим рокером та виступав у гурті FOXTROTT.

«Дядько Вова. Макаровський. Старший товариш, музикант, вчитель. Найфірмовіший рокер зі стареньких, якого я знав. Саме він дав мені зрозуміти, як можна і потрібно виконувати якісний рок англійською мовою. Добряк, справжній індіанець. Народився лише не там, де треба. Можу не покрививши душею порівняти його з багатьма західними вокалістами. Помер також не там, де треба. У заповідному місці, в Умані від прильоту «визволителів»…Спочивай з миром», — написав у Facebook музикант Антон Слєпухін.

Згодом інформація про загибель музиканта з’явилася на сторінці співачки Джамали. Вона зробила репост Stories доньки рокера, якого вбила російська ракета.

Джамала про загибель музиканта / скриншот

«Сьогодні в Умані помер батько моєї подруги. Володимир Макаровський. Співавтор декількох моїх пісень, музикант та дідусь трирічної онуки… Мої співчуття, не пробачимо», — написала співачка.

Кліп гурту FOXTROTT

У коментарях на Facebook українці пишуть:

  • «Світла пам’ять Вові, щира подяка за ті дива, що він нам дарував»
  • «Важко розлучатися з такою людиною. Він був і вчителем, і другом, і багато в чому прикладом. Стільки планів було, стільки музики гарної написано. Він альбом такий класний писав, справді видатний… Нам його дуже не вистачатиме»
  • «Свого часу я жив навпроти його будинку… До нього завжди можна було зайти в гості, попити чаю та поговорити про музику. Він завжди ділився з нами, молодими рокерами, усім, що умів і знав… Справжній музикант, справжня людина… Талант… Вчитель».

«Ворог всюди»: гурт «Антитіла» потрапив у ДТП, хтось викрутив гайки на колесі авто На фронті загинув відомий артист: Христина Соловій довела до сліз чуттєвим відео з героєм

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що на війні загинув відомий український музикант.

Джерело

Новости Крыма