Путін помре або від старості, або з кулями в спині — Daily Express

Нейт Сіблі, російський фахівець з корупції, вважає, що Путін, скріш за все, помре на посаді.

Політичний експерт Роджер Гевольб описав здоров’я Путіна як «найважливішу проблему» / скріншот

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну вже очевидно, що президент країни-агресора Володимир Путін навряд чи коли-небудь добровільно відмовиться від влади.

Daily Express опитав кількох політиків та експертів про те, яка доля може спіткати диктатора.

Екс-депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов зазначає, що здоров’я та сімейне життя Путіна завжди були таємницею. Зазвичай політики більш відкриті, особливо в період виборів, але Путіну це ніколи не було потрібно, оскільки він ніколи не йшов на справжні вибори, зазначає Пономарьов.

«Навіщо ж йому робити це наприкінці свого життя?»- додає опозиціонер.

Ідею про те, що Путін піде у відставку, Пономарьов вважає «неможливою».

Нейт Сіблі, російський фахівець з корупції, вважає, що Путін, скоріш за все, помре на посаді «або від старості, або з кулями в спині», навіть попри своє величезне багатство.

«На відміну від багатьох багатих росіян, Путін не планує мирно усамітнитися в особняку на Французькій Рив’єрі зі своїми коханками», — сказав експерт.

Експерт зі зв’язків з громадськістю Ентоні Берр зазначив, що малоймовірно, що Путін коли-небудь піде у відставку, але підкреслив, що він піде або на своїх умовах, або на умовах матері-природи.

«Путін буде президентом стільки, скільки він захоче, або його здоров’я дозволить. Я не здивуюся, якщо він помре на роботі. Він не здасться легко, і хто може його витіснити? Ніхто. Всі його найвищі посади в уряді зайняті друзями з часів його КДБ і все того ж покоління. Він навіть спритно змінив конституцію, що дозволило йому правити до нескінченності, зробивши сучасну Росію справжньою автократією», — додає він.

Політичний експерт Роджер Гевольб описав здоров’я Путіна як «найважливішу проблему».

«Відомо, що важко судити, особливо на відстані і через ЗМІ, про фактичне психічне або фізичне здоров’я великої публічної особи. Звичайно, при всіх неодноразових доказах все ще неможливо сказати, що президент Путін не придатний для посади», — говорить Гевольб.

Політичним імпотентам з оточення Путіна потрібен зовсім не Крим — політтехнолог Найближчі сто років примирення та співпраці з росіянами не буде — Шмигаль Данілов пояснив, чому українців не попередили про повномасштабну війнуВійна в Україні та оточення Путіна

3 травня 2022 року екс-депутат Державної Думи Ілля Пономарьов заявляв що якщо замість президента Росії Володимира Путіна до влади прийде його конституційний наступник, прем’єр-міністр Михайло Мішустін, то він буде намагатися зупинити бойові дії в Україні.

27 серпня 2022 року експерти зявляли про можливий переворот в Росії, повалення Путіна і його вбивство.

13 листопада 2022 року в офісі президента України заявляли що Росія «тріщить по швах», розпочався системний процес дезінтеграції.

Станом на 28 січня 2023 року повідомляли, що в Кремлі йде протистояння між двома таборами — Пригожина з Суровікіним та Шойгу з Герасимовим. Причому Путін почав підтримувати останніх.

23 лютого 2023 року глава ГУР МО Кирило Буданов заявив про те, що в оточенні Путіна є агенти української розвідки.

26 лютого 2023 року політтехнолог, політолог Михайло Шейтельман заявив про те, що оточенню Путіна не потрібні ні сам диктатор, ні Крим, ні Україна. 

Джерело

Новости Крыма