Путін доручив окупантам в Севастополі піклуватися про російських загарбників, зокрема облаштувати нові військові шпиталі

В окупованому Севастополі проведуть інвентаризацію всіх об’єктів, на базі яких планується лікування та реабілітація російських загарбників.

Про це заявив глава окуапційної адміністрації міста Михайло Развожаєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим Реалії.

За його словами, відбулося перше засідання міжвідомчої комісії з питань "підтримки учасників війни проти України". Цю комісію створили за дорученням президента РФ Володимира Путіна.

"Наше завдання скоординувати роботу наших органів влади з державним фондом, вивчити найкращі практики. Поставив першочергове завдання — провести інвентаризацію всіх медичних і соціальних об'єктів, на базі яких ми зможемо проводити лікування та реабілітацію, а також структурувати інформацію про всі організації, які займаються допомогою учасникам "СВО" (так російська влада називає війну проти України. — Ред.), щоб збудувати єдину систему підтримки", — повідомив Развожаєв.

Він пояснив, що зараз у місті створюються дві структури: державний фонд підтримки та міжвідомча комісія. Фонд займатиметься соціальною підтримкою російських військових. Міжвідомча комісія об'єднає представників органів влади та організації, пов'язані з підтримкою військових та їхніх сімей.

У середині березня цього року Розвожаєв доповів президенту РФ Володимиру Путіну, що лікарню ім. Даші Севастопольської перепрофілювали у військовий госпіталь для учасників "спеціальної військової операції" (так влада РФ називає війну проти України). У січні цього року Развожаєв заявляв, що у Севастополі будують військовий шпиталь на 150 ліжко-місць.

У Криму та Севастополі функціонують стаціонарні та мобільні військові госпіталі РФ, профіль їхньої основної роботи — лікування поранених, травмованих і хворих російських військовослужбовців. Стаціонарні госпіталі при максимальному навантаженні здатні прийняти до 1000 поранених і хворих військовослужбовців одночасно.

1472-й Військово-морський госпіталь Міністерства оборони Росії (Севастополь) має місткість 610 ліжок. Госпіталь має в своєму розпорядженні три філії: колишній 85-й госпіталь, Клінічний центр Кримського регіону і госпіталь ВМСУ, а зараз — 1-у філію (Севастополь) на 150 ліжок; колишній Сімферопольський військовий госпіталь, зараз — 2-а філія (Сімферополь) на 150 ліжок; колишній військовий госпіталь Феодосії, зараз — 3-тя філія (Феодосія) на 110 ліжок. 

Джерело

Новости Крыма