Провідний оператор РФ «Мегафон» може залишитися без роумінгу через дії США

Компанія, що належить російському мільярдерові Алішеру Усманову, може «постраждати» через санкції Мінфіну США, які ввели напередодні.

«Мегафон» може залишитися без роумінгу через санкції США / Ілюстрація / REUTERS

Частина громадян Російської Федерації незабаром може забути про таку технологію 21 століття, як «роумінг» у зв’язку з останнім пакетом санкцій з боку Мінфіну США. 

Зокрема, йдеться про санкції, які Вашингтон запровадив проти нової «партії» фізичних та юридичних осіб РФ у середу, 12 квітня. Тоді, окрім інших осіб, обмеження торкнулися активів російського мільярдера Алішера Усманова. 

У зв’язку з цим один з найбільших мобільних операторів Росії «Мегафон» ризикує залишитися без роумінгу, адже компанія на 49% належить холдингу USM Group Усманова. Про це повідомив глава агентства Telecom Daily Денис Кусков, пише The Moscow Times. 

За його словами, для легального ведення бізнесу з «Мегафоном» Мінфін США повинен видати спеціальну ліцензію. В іншому випадку, компанія, швидше за все, не зможе надавати послуги роумінгу.

Також ЗМІ пишуть, що зі свого боку оператор на зустрічні питання щодо розв’язання цієї проблеми — мовчить. 

ISW назвав несподіваний ефект російського вторгнення в Україну У Росії назвали обвал рубля «абсолютно нормальним» Жителі Брянської області пред’явили РФ, що їх «кинули» (відео) РФ «накрила» чумна епідемія: заразу принесли бабаки

Мінфін США видав ліцензію для «Коммерсанта»

Нагадаємо, що в середу, 12 квітня, Міністерство фінансів США ввело новий пакет санкцій проти РФ. Тоді обмеження торкнулися не тільки бізнесу Алішера Усманова, але й сімейства депутата Держдуми РФ Андрія Скоча, а також діяльності організації «Юнармія».

Тоді новий пакет санкцій  доповнили генеральною ліцензією щодо бізнесу Усманова. Зокрема, США дозволили проводити транзакції для фінансування діяльності його газети»Комерсант». 

Джерело

Новости Крыма