Прокуратура АРК повідомила трьом підприємцям з окупованого Криму про підозру у колабораціонізмі

Прокуратура АРК та міста Севастополя повідомила підозри ще трьом кримським підприємцям, які співпрацювали з державою-окупантом та забезпечували роботу ворога в окупованому Криму.

Як пише Центр журналістських розслідувань, їхні дії кваліфіковано за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Підприємцям загрожує до п’яти років позбавлення волі, йдеться в повідомленні.

«Підозрювані розпочали господарську діяльність на півострові та уклали контракти з федеральними установами, що фінансуються з держбюджету РФ. Зокрема, один із них, в рамках оборонного замовлення ворога та забезпечення програми озброєння, надавав послуги з технічного обслуговування та ремонту службового автотранспорту окупаційного кримського МВС РФ», – повідомили в прокуратурі.

Підприємство під керівництвом іншого підозрюваного здійснювало технічне обслуговування та ремонт засобів для «Кримського лінійного управління МВС РФ на транспорті» так само в рамках оборонного замовлення держави-агресора.

Ще одна підозрювана – директорка фірми, поставляла продукти харчування для закладів охорони здоров’я «МВС РФ в Республіці Криму».

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

Прокуратура автономії повідомила про підозру у колабораційній діяльності підприємцю з окупованого Криму Іванцову Дмитру Олександровичу, який співпрацював з окупантам та матеріально забезпечував проведення псевдореферендумів на нових окупованих територіях України, а також «виборів» на півострові.
 

Джерело

Новости Крыма