Президент розповів про підготовку до контрнаступу

Зараз Україна сильніша, ніж рік тому, підкреслив Зеленський.

Україна посилює свою армію, сказав глава держави / фото УНІАН

Президент Володимир Зеленський впевнений, що Україна здатна відбити російське вторгнення, зараз вона готується до контрнаступу.

В інтерв’ю Al Arabiya глава держави висловив упевненість в успіху наступу і підкреслив, що українці сповнені рішучості повернути свої землі. «Наша армія готується, і ми робимо все можливе, щоб зробити її сильнішою», — сказав він.

«Я не можу назвати ситуацію хорошою, але ми боремося. Ми сильніші, ніж рік тому», — сказав президент, коментуючи ситуацію на фронті.

Також Зеленський подякував союзникам за підтримку, проте зазначив, що вони підтримують і себе, допомагаючи Україні. «Правда в тому, що Росія не зупиниться на Україні, і це всім ясно», — сказав він, додавши, що Путін бореться в Україні за своє життя.

Контрнаступ України: що відомо

Нагадаємо, що 22 квітня президент заявив, що Україні відомі всі плани російських загарбників на найближчий час.

Генштаб ЗСУ розкрив, де на Донбасі багато поранених росіян Понад 10 скупчень росіян «підсмажено»: Генштаб ЗСУ повідомив про нові втрати ворога РФ чхати на втрати: естонський генерал сказав, коли закінчиться війна

В Естонській розвідці вважають, що українські сили можуть піти в наступ вже 9 травня.

Екс-спецпредставник Держдепу Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер переконаний, що українські військовослужбовці мають хороші шанси провести успішний контрнаступ. При цьому армія РФ, на його думку, зараз знаходиться в поганій формі.

The Guardian пише, що після наступу ЗСУ західні країни разом з Китаєм можуть почати схиляти українську владу до «перемир’я» з РФ.

Джерело

Новости Крыма